Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Debitant i bivši Farmaceut nanijeli Slavenu drugi poraz sezone

nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
16. rujna 2012. u 23:18
E fino napisah danas da ce Rijeka dobit...
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---

16. rujna 2012. u 23:59
jooj zašto su ovi sažeci uvijek tak dugački mislim zanima me tekma al sad jel ne može to bit na nekih 3-4 min...

17. rujna 2012. u 11:51
Nakon utakmice prošlo kolo OS SB pisao sam da bi Slaven bio sretan sa bodom protiv Rijeke onda su se podravci uskokodakali, treba pogledati iskreno i reči da Slaven zadnja 3 kola je imao puno sreće. Protiv Rijeke ih je napustila sreća, Rodić nije ništa odbranio i suci su ih prestali  gurati . Vidim da sad seru protiv trenera a prije par kola su ga spominjali za zamjenu Čaćiću.
samsvojmajstor je napisao/la:
kriminalno suđenje,loša igra rijeke i neiskorištene šanse slavena su obiljezile ovu utakmicu!

Ti se vidim razumiješ u nogomet, kao Marica u krivi kurac !
Lijep pozdrav!
Poruka: 316
17. rujna 2012. u 16:51
samo osijek je napisao/la:

lol, šta ti pričaš? kada su to suci Slavena gurali?

jučer je bila zaslužena pobjeda Rijeke, makar po meni je utakmica bila sveukupno gledajući izjednačena (u prvom poluvremenu odlična Rijeka, zabila 2 gola, dok u drugom poluvremenu, dobra igra Slavena i nekoliko zapucanih zicera, osobito oni glavom od strane Bušića i Šabana, ili od Glavice s lijeve strane u kaznenom prostoru))