Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Italiji prvo, Hrvatskoj drugo poluvrijeme, odluka pada u posljednjem kolu

14. lipnja 2012. u 20:25
italija nas je u prvom dijelu potpuno nadigrala i trebala voditi sa više od jedan razlike, a u drugom su još uvijek bili boljih negdje do 60-65. minute kad smo uspostavili ravnotežu i do kraja smo stvorili tek jednu šansu za gol, ali mandžo ovaj euro ima efikasnost 100%! sjajan rezultat za nas s obzirom na igru
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 283
14. lipnja 2012. u 20:26
narada108 je napisao/la:
@vedder: ne bih se slozio. Nijedna hrvatska nogometna repka ne smije putovati na ovakav turnir da bi ostvarila samo jednu pobjedu/napravila jednu dobru tekmu u grupnoj fazi..
Vidi cijeli citat

Da, ali za sve bi se moglo naći opravdanje osim eventualnog neuspjeha protiv Irske. Ne vjerujem da itko misli da smo mi kvalitetniji od Italije. Mi se s njima možemo boriti, kao što i jesmo danas, ali imaju previše iskustva i kvalitete koja nama povremeno fali. Puno toga se nama mora poklopiti da bi dobili reprezentaciju kao što je Italija, danas nije. Nije to bilo loše, samo je falila doza individualne klase.
Bojim se da ćemo ispasti s 4 boda i jednim porazom od najjače ekipe na svijetu, što je šteta.
DC
DC
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2010.
Poruka: 400
14. lipnja 2012. u 20:28
Strinic, Manzo i Plete su bili najbolji! Solidna igra u 2. poluvremenu je donijela preokret. Da je bilo vise koncentracije u kontrama mogao je rezultat bit jos povoljniji po nas.
Pristupio: 04.08.2011.
Poruka: 316
Strinic me iznenadio, stvarno solidna utakmica....bravo Mandza!!!!
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 180
14. lipnja 2012. u 20:32
dobro smo prosli na kraju. bit ce tesko protic spanije, ali virujen u nas. i da zakljucim, navijan za hajduka, ai nisan volia mandzukica, ali prominias an misljenje, ne nakon ovog eura nego i ranije, i taj momak je rakva snaga i zasluzuje nakon nekog vrimena bit kapetan reprezentacije
14. lipnja 2012. u 20:33
Solidni prodori po boku, ali hrpa neupotrebljivih centaršuteva, indisponirani Jelavić, promašena taktika imanjak trke u prvom poluvremenu, nedostatak koncentracije u drugom..
Ja ne vidim tako nešto posebno u Talijanima.. Dobro kažnjavaju protivnika i imaju presing, ali kreativno ovise isključivo o Pirlu.. Mogu Irci do boda..
[uredio Dinaminjo - 14. lipnja 2012. u 20:34]