Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Italiji prvo, Hrvatskoj drugo poluvrijeme, odluka pada u posljednjem kolu

2. Ukupna gol razlika..

Bude li 5,5,5 bodova, proći će one dvije repke koje najviše dobiju Irce..
Buš pukla?! BUUUUUM!!
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 1.123
14. lipnja 2012. u 20:38
toliko kritikovani strinic a danas je igra strava
14. lipnja 2012. u 20:39
ja ocekujem da irci nekim cudom zajebu italiju jer da cemo mi bod spaniji to jos manje ocekujem

[uredio čoban2343 - 14. lipnja 2012. u 20:41]
Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
DC
DC
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2010.
Poruka: 400
14. lipnja 2012. u 20:41
Kontrola lopte 52% - 48% za Talijane, ali su nasi imali 8 udaraca u okvir vrata, a Talijani 7. Ne vidim bas neku veliku premoc Talijana. Prvo poluvrijeme njima, drugo nama. Americki ESPN u svojim analizama u studiju nas gol pripisuju gresci talijanske obrane, ignorirajuci fenomenalan centarsut koji je ustvari izbacii cijeku obranu iz ritma i zato je obrambeni igrac prvo isa prema golu i onda se pokusao vratiti na Mandzu koji u meduvremenu vec maestralno primio loptu i zakucao je u mrezu.
14. lipnja 2012. u 20:57
di je danas Luka? nigdi...odigra je jednu utakmicu dobru za reprezentaciju i odma on ja naj naj naj...on je nista...danas je Rakitić bija dobar i Strinić...obrana nula bodova...
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Pristupio: 22.02.2012.
Poruka: 84
14. lipnja 2012. u 21:00
a) num of points obtained in the matches among the teams in question; b) goal difference in the matches among the teams in question; c) num of goals scored in the matches among the teams in question; d) goal difference; e) num of goals scored; f) position in the UEFA national team coefficient ranking system g) fair play conduct; h) drawing of lots.

Znaci Spanjolska - Hrvatska 2-2, ciao Italia
pikepiletina
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
14. lipnja 2012. u 21:08
talijani su već jednom tako ispali. prije 2 ili 3 EP-a dobili su Bugare 2-1, a istovremeno Danska i Švedska slučajno odigrali baš 2-2 i ciao Italia!
interreg
interreg
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
14. lipnja 2012. u 21:11
Fantasticna partija nasih u drugom poluvremenu. A tek tu se vidjelo koliko su Talijani cvrsti u obrani... Bit ce sada jednako tesko proci jer u biti trebamo pobijedu da bi bili sigurni. Ali decki su ostavili cijelo srce na terenu. Ponosan sam na njih!!!