Komentari na tekst: Video: Uvjerljive pobjede Fiorentine i Bologne, Cagliari zaustavio Inter

1
Pristupio: 01.05.2012.
Poruka: 1.108
18. studenog 2012. u 17:32
Šteta što je dosta sažeto nije napomenuto 3-4 čista zicera Milita kojem nije bio najbolji dan, nije napomenuto jedanaesterac nad Ranocchiom pred kraj utakmice i općenito da je Inter kolko tolko pokušao probit bunker Caglirija, a što se tiče Vukušića pa taj ne bi pogodio ni da ide sam s centra bez golmana na vratima...
Pristupio: 27.07.2009.
Poruka: 785
18. studenog 2012. u 18:13
zanimljivo, ja sam vidio da je cagliari rastočio inter u 1. poluvremenu, a u drugom bio u najmanju ruku ravnopravan izuzev zadnjih 15 min i pritiska intera.
18. studenog 2012. u 18:44
Momak ni sam nije htio ić iz Hajduka... šteta što mu karijera ispašta zbog tuđih grijeha i grešaka. Nadam se da će se iščupat na vrijeme iz ove kaljuže.
Hajduku ekber!
18. studenog 2012. u 19:54
@Zagorac - imao je i Cagliari par prilika, ali ne nešto posebno, dok je Inter fulao sve što se moglo fulat.
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 1.077
18. studenog 2012. u 20:01
ne pada mi na pamet više gledat serie a nakon suđenja na juve-inter.. ovo mi izgleda ko pred calciopoli stanje kad se uzimalo interu, parmi, laziju.. po potrebi.

inače u interu igra palacio, a ne palacios.

19. studenog 2012. u 09:14
Molio bi navijače Juventusa i ostale mrzitelje Intera da mi prokomentiraju nedosuđeni penal za Inter u devedesetoj minuti (što je i Juventin Krešimir Čampa okarakterizirao kao "penal čist kao suza". Znam da je greška slučajna (kao i sve ostale), ali volio bih vidjeti šta vi mislite o tome. Hvala.

P.S. Sudačke pogreške na štetu Intera protiv Juventusa i Atalante, ovaj puta nećemo spominjati.