26. ožujka 2013. u 22:47
Fućkaš Garetha kad mi imamo Dejana! :D
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
koji gol Lovrena, dobro da je se iskupio za onaj penal, bolji na ljevoj strani, manje kiksovi onde koštaju
Pristupio: 03.10.2009.
Poruka: 149
26. ožujka 2013. u 22:48
predobra utakmica, zanimljiva, trebalo mi je ovak nekaj danas, infarktno :D bravo dečki, e da smo ovih zadnjih par minuta odigrali 2008 protiv turske, lucidno i iskusno...
26. ožujka 2013. u 22:50
E jesam se naživcirao ali na kraju je ovakva pobjeda još slađa, skoro nam se obila o glavu ona nonšalancija iz prvog dijela a što se tiče Dudua rekao sam ovdje više puta da ga se treba čekati cijelu tekmu jer ako igra 90 minuta gotovo je sigurno da će zabiti.
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
Igra ništa posebno ali nova 3 boda, imamo individualnu kvalitetu koja može odlučiti svaku utakmicu u ovoj skupini, ali bi to štico trebao puno bolje posložiti.
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
Zasluženo smo dobili ali moram priznat uz jako,jako puno sreće. Što je danas sve Dudu fulao pa nisam mogao vjerovati...Lovren...što reći..koju posluku porati,prvo napravi jedan od glupljih penala koji sam vidio a onda se prosere 100 na sat s onim golom. Njihov golman čuda brani cijelu tekmu a onda pobere gol kroz noge sa nekih 8-9 metara...smijeh živi. Badelj i Manđukić su danas bili kriminalno loši...apsolutno ništa nisu napravili,Rakitić,Modrić i Dudu najbolji u prvom poluvremenu a i kroz cijelu tekmu.Bravo za Olu za asistenciju.Čak ću se usudit reći da je Strinić odigrao korektno do zamijene.Štimac je skroz pogodio sa zamijenama.Plete je imao par dobrih obrana a i Bale nam je pomogao fulavši onaj zicer u prvom poluvremenu...da je to zabio bilo bi game over.
26. ožujka 2013. u 22:51
Taman, očistili se od kartona pred Srbiju, Eduardo opet spašava, kao i mnogo puta do sada.
Pristupio: 19.02.2011.
Poruka: 156
nije bila najbolja igra, ali treba se pobjeđivati i kada nije igra najbolja, a to su upravo naši pokazali.... olić je puno toga unio ulaskom u igru, a od ostalih valja istaknuti srnu koji je bio dobar i modrić u drugom poluvremenu... čestitke našima na novoj pobjedi, hvala lovrenu, eduardu i ostatku koji su to omogućili i nastavljamo mrtvu utrku sa belgijom