quiksilver je napisao/la:
ECIII je napisao/la:
John Q je napisao/la:
Kakvo je stanje sa KK Bosna ? Oni su bez igrača trenutno na ugovoru ?
Vidi cijeli citat
Formiran je novi upravni odbor i umjesto Barbarica na njegov mjesto je dosao bivsi direktor OKK Spears i covjek blizak vladajućoj strukturi vlasti.
Sponzorski ugovori više ne donose profit lokalnim firmama, pa evropska takmičenja trenutno nemaju smisla. Tako da se odustalo od nastupa u Ligi prvaka.
Cilj kluba je vrh domaće lige i ABA play-off, uz razvoj mladih talenata. Ako javna preduzeća i opštine zadrže ili pojačaju ulaganja, budžet će biti stabilan.
Ključno je riješiti se promašaja iz prošle sezone (Šalić, West) i pametnije birati pojačanja, jer se igrači sličnog kvaliteta kao Young ili Atić mogu naći za manje novca.
Vidi cijeli citat
Tesko ce to biti realizirano ali treba pokusati. Tako je to kad se trosi vise od realnog i potpisuje igrace bez ideje i koncepta i poduplava pozicije a uz to preplacuje.
Vidi cijeli citat
Dubravko Barbarić pored svih dobrih stvari koje je uradio zbog kojih ce ostati "zlatnim" slovima zapamćen kao neko ko je ozivio Bosnu zbog svog teskog karaktera je i unistio dosta prilika.
Prvo selekcija igrača to je sve radio on. Covjek koji nema dana iskustva u sportu je sam birao igrače pravio roster.
Kamenjasevic i Dubai su se “sklonili” u Sarajevo i ovdje napravili bazu. Eh sve je to odlicno na povrsini izgledalo, dok nisu uslijedili problemi. Poceo je sve vise uvidjati da Dubravko zeli da upravlja i rasporedom Dubaija ovdje, na kraju je doslo do pucanja i kulminiralo je bukvalno sve kada je Dubravko cak zelio da pravi raspored treninga od Dubaija.
Nenad Marković trebao je biti jos početkom sezone imenovan za trenera ali sam je rekao da on ne dopusta da mu se iko mijesa u rad sa ekipom i da ne moze raditi sa Barbaricem.
Cijena karata pa za BH sta standard rijetko ko moze priustiti 35KM (17 eura) po utakmici i zato je dvorana bila poluprazna.
Onda novac zavisi od finansijske pomoci drzavnih institucija ali je htio da on odlucuje od svemu i ponasao se kao da je to njegov novac, naredjuje, ucijenjuje.
Barbaric ocekivao da ce se u medijima dici veca frka oko njegovog odlaska.
Ovako je izostalo apsolutno sve od toga, a i narod je okrenut desavanjima oko fudbalske reprezentacije, tako da je mnogima totalno promakla ova vijest.
Meni je presmijesno ovo, kao nekakav UO podnio ostavku, a lik je doslovno bio sam u klubu.
[uredio ECIII - 21. lipnja 2026. u 12:13]
All I know, mon amour, is that I will search the world... If I have to. I will find you.