Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2011.
Poruka: 1.751
25. studenog 2022. u 17:50

Evo i Široki  B.....se probudio ovaj tjedan....i na krilima Dubravaša Mislava Brzoje.....s 45 koševa.....ukupno....upravo dolazi do druge pobjede i sredine tablice 6.mjesto....dvaAba lige

022Sebenico je napisao/la:

Vidim opet Gorica nastavlja neslavan niz, a u početku se i neloše činilo. Na kraju bolesno dobro šutiranje Heliosa pa je vjerojatno i to razlog odvajanja. Kako god, -30 je opet jako puno, a idući im je Pelister. Stvarno ne znam zašto su prihvaćali Dvabu kad su znali da će imat lošiji roster nego prošle godine.

27. studenog 2022. u 11:30

Na šta ti liči Spars ako ti se Gorica loše doima?

28. studenog 2022. u 08:51

Sinoć u dramatičnom raspletu Široki Brijeg.... veže i 3.pobjedu u Sarajevo _ prozoru/balonu.. .......bravo Veliću

Torca-Dubrava je napisao/la:

Sinoć u dramatičnom raspletu Široki veže i 3 pobjedu u Sarajevo prozoru/balonu.. ..bravo Veliću

Pa dobro, Širokom je onaj prvi balon sa dva kola doša ka početak sezone, a i taj ždrijeb Borac pa Helios nije najzahvalniji, zato su i startali sa glatkih 0-2. Do ovog prozora su još započeli sa dvi pobjede u BiH, taman za uigravanje i sad im se to vratilo za 3-0 i podizanje na tablici di Široki sigurno i pripada, a to je gornji dio. Također, jako važno spomenit da su sad ojačani za Daishona Knighta koji je baš sinoć Zlatiboru ubacia 33p.

Šta se tiče klubova iz HT lige, Osijek solidan otpor s obzirom da je drugoligaš, ali to nije dovoljno za pobjede pa ostaju samo na onoj protiv Gorice. Gorica pak gubi od Pelistera na isti način ka i Osijek dva dana ranije, a to je da makedonci sve okrenu u svoju korist zadnju četvrtinu. Ako ništa bar je poraz pristojniji nego onih -72 iz prve dvi. Gorica uz Senčur i TFT Skopje još jedina nema pobjedu, a i Senčur i TFT su igrali daleko bolje unatoč porazima ovaj prozor. Senčur je ima dobit Krku pa je odigra neshvatljivo užasnu zadnju četvrtinu, a TFT  je isto popustija u zadnjoj od Sloge

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
agricola
agricola
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 834
28. studenog 2022. u 18:47

Gorica se dobro držala do pred kraj i dvije zadnje  minute. Bilo je 87:87.

Al ovi tada pogode sva 4 pokušaja za tricu i moš se slikat.

Općenito na sve tri utakmice su nas ubili s tricama, Sunsi su imali 73% u 1. poluvremenu, 60% na kraju i tak...

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”