tenis_fan je napisao/la:
Na stranu poznavanje NBA-a,čini mi se da žalio jer ga je po njegovom mišljenju Bogdanović zagradio desnom rukom. Meni je presmiješno kako su svi počeli pokazivati sucu kako se on zagradio tom rukom,a onda doleti njegov ludi suigrač i pokaže im da je Bojan jednostavno prejak za jednog Lebrona.

Vidi cijeli citat
baš smo imali poslije prve utakmice playoffa između zvezde i cedevite raspravu oko jedne situacije gdje bilan razmiče ruke zirbesa... pa je bila rasprava je li to dozvoljeno ili nije, a kao pitanje što bi igrač onda trebao raditi sa drugom rukom ako je ono faul...
ovo je baš taj savršeni primjer što bi igrač trebao raditi... bojan je to sjajno napravio... baš to što si napisao, zagradio ga je desnom rukom i čuvao drugu ruku i loptu... čisto da čišće biti ne može