kit teller je napisao/la:
Babo nije imao ni jedan lagan šut a na kraju "šut 7/14, za tri 4/7".
I još dobra obrana na Georgu u većem dijelu. Stvarno dobra utakmica. Jako se teško bilo izborit za šut protiv ovih pitbulla, a ni suigrači ga u prve 3 nisu previše tražili. Na kraju su važne lopte ipak išle njemu.
Nets inače odigrali jako zabavnu utakmicu. Posebno Karashev - svaki potez nekako neobican i lijep. Igra ko ex-yu šmeker s kraja 80-tih.
Vidi cijeli citat
Ovo su neki drugi Netsi, u kojem ne vlada Zakon drkanja lopte koji su radili Jack i Johnson, sada igru vode Bojan i Karašev, a Lopez se fantastično uklopio i Young, bap izgledaju svježe i lijepo, nije Indianu lako dobiti strašni su fizički. Bojan je dokazao da ako nastavi ovako ipak će se prije svega njega pitati u Italiji tko će u Rio, bravo majstore, prezadovoljan, uvijek cijenim ovakvih 18 neko laganih 30....