Ljudi mene fascinira naša visoka linija pazite samo od 94 godišta talente , idemo redom znači PF:Šarić(94),Bundović(94),Žganec(95),Arapović(96),Bender(97),Čolak(98),Buljević(98),Proleta(98)
C:I.Bender(95),Vranković(96),Žižić(97),Zubac(97),Nikić(98)
Ovo bih rekao da je vrh , a da ne spominjem veliku količinu njih koji imaju dobre fizikalije i visinu samo da se porave neke nedostatke , a i ovako centri kasnije da tako kažem sazrijevaju Lončar(96),Gašpert(97),Klasan(99) vjerojatno bi i Popić(98)mogao za nas...Koja količina talenata na visokim pozicijama , tako da je teško napraviti projekcije pogotovo ako znamo da je Radošević tek 24 godine , a tu je hrpa odličnih igrača...
[uredio ARIZIN - 06. veljače 2015. u 15:42]