Budućnost hrvatske košarke
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.
dario44 je napisao/la:
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.Vidi cijeli citat
Kakav je Miskovic utisak ostavio? Sad gledam malo youtube , visok je ima dobro tijelo i kretnje.
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Bojdo je napisao/la:
dario44 je napisao/la:
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.Vidi cijeli citat
Kakav je Miskovic utisak ostavio? Sad gledam malo youtube , visok je ima dobro tijelo i kretnje.
Vidi cijeli citat
Po meni jedan od najboljih. Brz, skočan pun dinamike i tempa. Sportski drzak puno trči i stalno se kreće ne bi li što prije dobio loptu. Dobar šut ali ih je uzimao po meni malo previše iako je uspio nekoliko nerezonskih trica i ubaciti. Malo su mu suigrači prigovarali zbog toga ali je uz dvojicu francuza koji su prošli i malog grka ostavio najbolji dojam.
Doduše nisu se imali vremena puno ni razmahati jer se igralo 4x8 min . Prve četiri min svake četvrtine jedna petorka i onda svi van i igra druga. Jedino je Musa zadnju cetvrtinu odigrao cijelu naustrb ostalih jer su svi silni stručnjaci okolo (a bilo ih je brat bratu 10 u jordanovim trenerkama , naravno naših) vjerovatno vidjeli da malom visi prolazak pa su mu htjeli pomoć ali očito nije vrijedilo. Tko zna mozda bi nekom drugom klincu čije je min uzeo pomoglo.
Vjerovatno su Amerikanci ili ti strani stručnjaci shvatili da biti iz Hrvatske i biti na listi Europhes prospecta i ne mora uvek značiti da su to naj bolji igraći,pa su u skladu s tim i birali,sam ne razmem kak nisu odabrali Nikića jer takvog talenta se nemre procijenjivati sam na osnovu jedne tekme i trenutne kvalitete.Sa tom visinom dečec je svakako vrhunska perspektiva.
Ne shvaćam kako nije prošao među 20 za utakmicu?! Jedino da su mu vezali ruke i noge (karikiram, naravno), pa ga stavili da stoji pored reketa i glumi banderu. Dečko ne samo što je visok, nego ima finu motoriku, poprilično dotjeranu tehniku i jednostavno osjeća igru. To se vidi već iz njegovih prvih kontakata s loptom.
obećao sam adminu da ću biti dobar
dario44 je napisao/la:
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.Vidi cijeli citat
vidim ljubomoru na musu, ispade musa najgori, iako je debelo bolji od svih ostalih
Aš kupa je napisao/la:
makina je napisao/la:
Je, je moš mislit. Saš vidit kako će recimo Milačić od jemput u "njegovon" Josipu Bobanu vidit velki talent za U-20. Sad triba samo vidit kome će iz Zadra granit sunce šta je Nazor selektor od U-19, more bi ton Jurici?!
Il moš mislit al će Rimac pokraj Skokne i Kumanovića tit imat recimo Vručinića u U-18.
A samo čekan da vidin koji su to do sa nesvaćeni talenti iz Rijeke ka Mance bude bira materijal za U-16.
Princip je uvi isti. Pokraj oni koji su totalno i po svin kategorijan nesporni, pa onda nji par iz Šibenika, onda koji od Kunce pa još ostavu selektoru da doda jenog do dva i etot selekcije.
Vidi cijeli citat
Načelno se slazem jer nas povijest tome uci, ali Nazor je i prije 2 god isto bio trener Zadra i izbornik mlade repke pa nije zvao nikoga iz Zadra. Dapače, anegdota sa završnice između Zadra i Splita kaze da je samo vrtio glavom u nevjerici kada je vidio koga Zadar ima u mladim kategorijama, te je na prvenstvo "umjesto" Bašića ili Jurice vodio ako se ne varam Gulama i Ćorića...
Vidi cijeli citat
ta anegdota nije točna veliki Nazor tu nije ni bio ,samo je te sezone došao na tekmu kad je Zadar dobio Splita bio 5 minuta i poslije izvalio nema tu nikakvih igrača a onda pozvao 4 šibenčana na pripreme
juka_nurkic je napisao/la:
dario44 je napisao/la:
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.Vidi cijeli citat
vidim ljubomoru na musu, ispade musa najgori, iako je debelo bolji od svih ostalih
Vidi cijeli citat
usrećio se taj musa sa cedevitom

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
NBA otkrio kada točno počinje europska liga, objavljen i popis 12 odabranih gradova
Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
Jotojoto je napisao/la:
Ne shvaćam kako nije prošao među 20 za utakmicu?! Jedino da su mu vezali ruke i noge (karikiram, naravno), pa ga stavili da stoji pored reketa i glumi banderu. Dečko ne samo što je visok, nego ima finu motoriku, poprilično dotjeranu tehniku i jednostavno osjeća igru. To se vidi već iz njegovih prvih kontakata s loptom.Vidi cijeli citat
Mislim da tu nije bio jedini kriterij eventualna kvaliteta ili talent nego i zemlja ili klub iz kojeg dolaziš te pozicija koju igraš. Iz HR su bila dvojica i da su još i Nikića stavili to bi bilo previše. E sad koji je od dvojice odabranih Bajo ili Jordano trebao otpast da udje Nikić ne bih komentirao. Ćinjenica je da su medju 20 bile zastupljene gotovo sve zemlje odakle su klinci dolazili. Mali Radonić iz Crne Gore igra u Realu i jedan je od najboljih u Europi pa nije prošao u 10, a slovenac Dončić koji je medju 5 na listama nije ni bio pozvan. Tako da bi se dalo polemizirat o kriterijima i za 40 i za 20 a pogotovo za 10 koji idu u Ameriku.
dario44 je napisao/la:
Bojdo je napisao/la:
dario44 je napisao/la:
Ako je Musa ovih dana trenirao kako je sinoć igrao nikakvo čudo da nije medju 10. Dečko nije niti jednom istrčao sprint povukao kontru i slično, obranu nije niti pokušao igrati, svaka lopta mora prvo njemu u ruke pa dok ju on " izvalja" prodje pola napada. Sto bi rekli kad njemu daš loptu "mrtva je". U 3 min prve četvrtine imao je 3 faula jer mu noge ne rade pa je rukama zaustavljao igrača i nastala je panika. Do zadnje četvrtine imao 6 poena i onda je krenuo sam igrati da to popravi što je i uspio iz veoma lošu statistiku tj potrošenih lopti za tih 16 koševa. Jedini je igrao cijelu zadnju četvrtinu od svoje ekipe vjerovatno da popravi loš dojam do tada ali očito nije uspio. Mali Jordano je i sam bio šokiran što je prošao jer statistički gledano loše je odigrao ali se jako trudio , trčao. gradio, igrao obranu na vrijeme davao pas sve u svemu solidnoi prednost mu je bila sinoć to što su samo njih dvojica bili te visine ostalo sve dvometraši Bajo od naših ostavio najbolji dojam nakon prve četvrtine 7 poena u nekoliko skokova pa mu pukla arkada i onda je malo usporio.Šteta za Nikića da nije bio medju 20 jer nisam vidio niti jednog njegove visine ali očito da to nije bilo dovoljno. I ja se nadam da ga do neće zakočiti u daljnjem radu iako je sinoć bio jako utučen i u suzama kad nije upao medju 20. Većina tih klinaca su tamo i trebali biti po mom vidjenju ali bilo je i par zalutalih i izgledom i igrom.Vidi cijeli citat
Kakav je Miskovic utisak ostavio? Sad gledam malo youtube , visok je ima dobro tijelo i kretnje.
Vidi cijeli citat
Po meni jedan od najboljih. Brz, skočan pun dinamike i tempa. Sportski drzak puno trči i stalno se kreće ne bi li što prije dobio loptu. Dobar šut ali ih je uzimao po meni malo previše iako je uspio nekoliko nerezonskih trica i ubaciti. Malo su mu suigrači prigovarali zbog toga ali je uz dvojicu francuza koji su prošli i malog grka ostavio najbolji dojam.
Doduše nisu se imali vremena puno ni razmahati jer se igralo 4x8 min . Prve četiri min svake četvrtine jedna petorka i onda svi van i igra druga. Jedino je Musa zadnju cetvrtinu odigrao cijelu naustrb ostalih jer su svi silni stručnjaci okolo (a bilo ih je brat bratu 10 u jordanovim trenerkama , naravno naših) vjerovatno vidjeli da malom visi prolazak pa su mu htjeli pomoć ali očito nije vrijedilo. Tko zna mozda bi nekom drugom klincu čije je min uzeo pomoglo.
Vidi cijeli citat
Hvala! Znači radi se o velikom talentu koji je tamo ostavio jedan od najboljih utisaka, a nema ga na eurohopes listi medju prvi 40. Pa oni su komedija , ali ok!
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
1 dan•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
1 dan•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
1 dan•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
1 dan•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
2 dana•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
2 dana•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
3 dana•Grčka košarka

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
1 dan•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
19 sati•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
4 sata•Nogomet

Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
14 sati•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - DR Kongo 1:0 (SP 2026.)
15 sati•Nogomet





