Budućnost hrvatske košarke

123
...
124612471248
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
06. lipnja 2026. u 17:26

Vidi cijeli citat


Ovaj Nahlo Williams izgleda kao da je stigao direkt iz Amerike kad mu nisu napisali klub. On je inače iz Larusa.

Gabriel Fonseca isto zvuči strano (to je sin od Vedran Grgin). 

[uredio Znatiželja - 06. lipnja 2026. u 17:30]
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
06. lipnja 2026. u 17:56

Kad bi to netko mogao prišapnuti Roku Ukiću, ima on jako zanimljivog brata 2010. godište (Romelo Williams). 

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
06. lipnja 2026. u 18:11

Nema V.Vidmara (Kastav), Grgurevića i Perajice (Split), Primorca (Larus)

obećao sam adminu da ću biti dobar
Russel10
Russel10
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.02.2025.
Poruka: 116
06. lipnja 2026. u 18:36

Ovoj generaciji 2012 će biti dobro jer će na U16 igrati u A diviziji.

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
06. lipnja 2026. u 18:42

Nema ni Crneca i Džaje iz CJ. Nadam se da je krnji spisak, ili HKS (Kunce) opet nešto muti?

[uredio Fabjan - 06. lipnja 2026. u 18:43]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
07. lipnja 2026. u 16:13

Znatiželja je napisao/la:

Kad bi to netko mogao prišapnuti Roku Ukiću, ima on jako zanimljivog brata 2010. godište (Romelo Williams). 

Vidi cijeli citat


Kaj nisu blizanci 2012 godište?

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
07. lipnja 2026. u 17:31

Mihael19 je napisao/la:

Znatiželja je napisao/la:

Kad bi to netko mogao prišapnuti Roku Ukiću, ima on jako zanimljivog brata 2010. godište (Romelo Williams). 

Vidi cijeli citat


Kaj nisu blizanci 2012 godište?

Vidi cijeli citat


Možda Nahlo ima blizanca, ali Romelo je 2010.

Anica11
Anica11
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.05.2019.
Poruka: 307
07. lipnja 2026. u 19:36

Vidim da je tu igrač iz Siska Zaborac koji je 2013 godište. Vidim da je visok za svoje godište a mislim da igra beka. Jeli stvarno tako dobar?  Ja sam ga gledao prije godinu i pol kad je tek počinjao vidilo se da ima mota, ali baš za godinu stariju reprezentaciju?

Sjecam mu se brata 2008. Bio je prvi strijelac treće kadetske lige.

[uredio Anica11 - 07. lipnja 2026. u 19:38]
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
07. lipnja 2026. u 23:11

Anica11 je napisao/la:

Vidim da je tu igrač iz Siska Zaborac koji je 2013 godište. Vidim da je visok za svoje godište a mislim da igra beka. Jeli stvarno tako dobar?  Ja sam ga gledao prije godinu i pol kad je tek počinjao vidilo se da ima mota, ali baš za godinu stariju reprezentaciju?

Sjecam mu se brata 2008. Bio je prvi strijelac treće kadetske lige.

Vidi cijeli citat


Zaborac je 2012. Ovdje je od 2013. bio do sada Lukić iz Cresa, a sada Maretić, MVP U-13 prvenstva. 

Anica11
Anica11
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.05.2019.
Poruka: 307
08. lipnja 2026. u 08:14

Znatiželja je napisao/la:

Anica11 je napisao/la:

Vidim da je tu igrač iz Siska Zaborac koji je 2013 godište. Vidim da je visok za svoje godište a mislim da igra beka. Jeli stvarno tako dobar?  Ja sam ga gledao prije godinu i pol kad je tek počinjao vidilo se da ima mota, ali baš za godinu stariju reprezentaciju?

Sjecam mu se brata 2008. Bio je prvi strijelac treće kadetske lige.

Vidi cijeli citat


Zaborac je 2012. Ovdje je od 2013. bio do sada Lukić iz Cresa, a sada Maretić, MVP U-13 prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Ops znači fulao sam godište Zaborcu. Jako mi se sviđa taj Lukić iz Cresa za razliku od nekih teških akceleranata 2012 koje sam vidio na slici i kojih sigurno neće biti ni u kadetima ali nema veze...

123
...
124612471248
  • Najnovije
  • Najčitanije