Zgubidan je napisao/la:
Sorry zanemario sam zadnje kolo.
Da se iskupim evo Filipove statistike:
17 m, 8.2 poena, 3 skoka prosjecno
2 Pt: 6-15 3Pt: 8-26 Ft: 13-16
Ja mislim da je on vec trebao dosegnuti veci nivo, a za to sto nije, sam je najveci krivac.
Da bi Cedi trenutno koristio, ne stoji.
Vidi cijeli citat
Ti si ne educiran tip i uopće ne poznaješ igraća,no i sa tom statistikom bil bi korisniji u ABA ligi koja je ove godine us put kazano i ukupno gledano primjetno lošija od Njemačke prve lige.Naravno da bi Cedi više koristio od Zubčića, Žganca i Arapovića.
Od Zubčića je pametniji i racionalniji igrać,od Žganca je bolji kao neš malo viša četvorka i sa kvalitenijim te tehnički školovanijim vanjskim šutom,a od Arapovića je bolji u leđnoj tehnici,odbrani i kaj se tiće šuta a i prilično je mlađi i jeftiniji.
[uredio Deng - 27. listopada 2015. u 14:11]