litleben je napisao/la:
...
Kod ulaza gledati prema van - majko mila

A ja pizdim kada svaki drugi naš igrač, umjesto laganog polaganja, baca loptu van na tricu. A kad ono, trener mu naredio. Zašto zabiti zicer, kad se može promašiti trica, ako se opće i stigne puknuti.
Vidi cijeli citat
Moš ti pizdit kolko hoćeš, al i to je OK komentar za neke timove i igrače. Npr to je dobro u bar dva slučaja:
1) Kad imaš Scotie Hopsona AKA Tunnel View na prodoru
2) kad u Orlandu imaš igrače koji serijski u prodorima ne vide Marija dok je sam na trici, pa mi onda tu moramo čitat kuknjavu kako ga se ignorira

Nema Cedevita neke prodorne igrače koji bi trebali ići samo na prodor bez plana B ako pođe po zlu u tom prodoru.