nolookpass je napisao/la:
tecec je napisao/la:
nolookpass je napisao/la:
Samo nek nasi domaci igraju.nek se ugledaju na maminja one sezone kad je dinamo igra ligu za ostanak pa uzea najbolje mlade igrace iz cile hr.sljedecih 10 god znamo sto je bilo ;)
Vidi cijeli citat
Ispravak netočnog navoda - kad je uzeo najbolje mlade igrače iz cijele hr pao je u ligu za bedaka i tada se preorjentirao na strance.
Vidi cijeli citat
Modric corluka eduardo...i ostali... su igrali ligu za bedaka?nebi se slozio.10 god zaredom su prvaci bili
Vidi cijeli citat
04-05 liga za bedaka
Stranci Goce, Edin i Boštjan
05-06 prvaci
Stranci 5 Brazilaca + kamerunac
Tu je sve i počelo i cijeli koncept se temeljio na strancima, a deca su išla u izlog i na prodaju