neverbored je napisao/la:
Ma da, kao ove godine ce kroz ABA ligu izboriti euroligu, mos mislit.
Ovaj klub nije spreman igrati euroligu iduce godine, pustite to, treba igrati sva natjecanja jednako. Eurokup je trenutno Cibonin izlog prema van, to treba igrati ko da je euroliga.
Naravno, spusit ce tamo jednako ko i u euroligi.Vidi cijeli citat
pa jebeš onda takav izlog, pogotovo kad i nije nešto posebno pračen, a i rijetki to natjecanje igraju 100%...
po meni, eurocup je idealno natjecanje da se isprobaju neke varijante i da se vidi kako bi one funkcionirale... recimo nešto kao prijateljske utakmice usred sezone...
a za to da Cibona nije spremna igrati euroligu, to se slažem... nek se prvo potpuno sanira dug (ili neka barem stvarno postane zanemariv) pa ćemo onda razmišljati o takvom natjecanju za koje ipak treba lova, i to ne baš malo love