basketas je napisao/la:
Eto sada se vidi uloga playa, sad dodajmo na ovu ekipu startnog centra - nikakvu klasu, nego samo pristojnog centra i dajmo ovoj ekipi 2mj. priprema i pocetk sezone da se uigraju.
Bili bi odlicni. Ovo se isto lako moglo izgubit i onda bi opet Lutz vjerovatno bio kriv, a covjek osim sto je forisrao Marcinkovica na cetvorci ( sreca malo, sreca zbog osobnih) nema zamjerku - osim sto je malo vise trebao igrat Kurida koji je bio cist okej.
Ne moze ovaj roster igrat obranu, kad im fali defanzivno jak centar, na 10-15min koliko ja zagovaram Zize ( jer on je kvalitetan za napad, je danas skoro izdahnuo i ne bi mogao igrat ovako u napadu stalno) bi se moglo zamaskirat, 30 se ne moze.
Ugl nista extra od Cibone, igrali su puno bolje i u laktasima i u ljubljani.
Zizic 18 min....njih dvojica bi mogli sve centre u ligi izbaciti sa osobnim greskama