mls je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
cepi1 je napisao/la:
jel netko uzimo članarinu ili barem zna o kakvoj je majici riječ, jel opet ona "i ja sam pomogao"
Vidi cijeli citat
Stvarno nitko nije bio po godišnju? Pogledao majicu?
Vidi cijeli citat
Upravo zvao klub da vidim može li se kupiti godišnja, a da ne moram dvaput ići do Cibone.
Nisam baš dobio neki suvisli odgovor, ali uglavnom, ići ću večeras, pa javim kakva se majica nudi, makar ove godine neću uzimati članarinu i majicu, imam ih već jedno četiri

Vidi cijeli citat
Hvala.
Ja sam isto zasad odustao od članarine, ako je samo majica. Osim ako će biti neka jako kul ko ona kakvu je Rimac nosio, s fontom ko s ove moje slike.
Al svakako me zanima procedura kupnje godišnjih, javi kad saznaš pliz.