osim možda Metalca, slijede utakmice protiv jačih od ovog Zadra
šteta da je postojao onaj
Metalac Levski, brojanje poraza bi bilo urnebesno
bez nekog posebnog komentara na ovo danas, bez poena iz igre prvih 5 minuta, bez poena iz igre zadnjih 5 minuta, vrlo ozbiljno je sve to skupa zgledalo...
Netko je spomenuo da je aktiviranje ugovora Fisheru ovisno o njegovom dovođenju na igračku razinu i da neće bit plaćen za neigranje. Izgleda da su prebijanja i rikverci s tim ugovorima i dalje itekak aktivni jer je ovim igranjem i forsiranjem taj ugovor očito brže bolje aktiviran.
[uredio Gh0C - 01. listopada 2015. u 19:43]
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!