blackmamba24 je napisao/la:
Inace kad izgubis 21 loptu tesko se nadati bilo cemu drugom od 20 poena razlike u korist protivnika.
Vidi cijeli citat
Bilo bi dobro kad bi bila riječ o jednoj utakmici u kojoj se izgubilo toliko lopti, ali mislim da je ovogodišnja Cibona momčad koja će tendirati da gubi 20-ak lopti po utakmici. U prve tri utakmice prosjek je skoro 19.
Razlog tome je nemoć u organizaciji i kreaciji (da se ne lažemo, možemo to nazvati i manjkom kvalitete), koja dovodi do gubitka lopti.
Nemamo playa kojem se "lopta lijepi za ruke" i koji ima jasan plan što želi napraviti u napadu. I onda moramo kreirati preko igrača koji nemaju kvalitetu da to rade u kontinuitetu...
A ovo da ti najplaćeniji i nominalno prvi igrač igra 4 minute nema nikakvog smisla.
Jedino ohrabruje što Mavra pokazuje bar nekakve znakove života, makar je to još daleko od nivoa koji nam je potreban.