NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat
Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...
Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.
Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi