Cibona 2016/2017

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 21:20
sreća da je mula u prošloj utakmici odmorio slavicu i bošnjaka 
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
07. prosinca 2016. u 21:27
Ne znam čemu se veselite, Cibona izbušena tricama...
mrkenzi
mrkenzi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.07.2014.
Poruka: 1.007
07. prosinca 2016. u 21:47
Valjda "najborbenijoj" utakmici, primili 48 na ht a na kraju ce debelo preko 100..
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
07. prosinca 2016. u 21:55
mrkenzi je napisao/la:
Valjda "najborbenijoj" utakmici, primili 48 na ht a na kraju ce debelo preko 100..
Vidi cijeli citat


U prvom je to bio slucaj ako si gledao.....u nastavku su ovi malo dodali gas....s obzirom u kakva govna su ljudi poslani dobro su se i nosili prvo poluvrijeme....

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
NBACorleone
NBACorleone
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.10.2015.
Poruka: 425
07. prosinca 2016. u 22:07
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.292
07. prosinca 2016. u 22:27
ne znam čemu negativnost. Cibona nema nikakvog imperativa,niti u ABA, kamo li ovdje. Mula pustio mlade i Amera da se zagrijavaju. Sa rosterom koji se sastoji od manje više 2 igrača ne možeš više očekivati.
[uredio narada108 - 07. prosinca 2016. u 22:33]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
07. prosinca 2016. u 22:31
Tko je gledao Cibonu protiv Jollya, ovo je mila majka od utakmice....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
07. prosinca 2016. u 22:33
mrkenzi je napisao/la:
Valjda "najborbenijoj" utakmici, primili 48 na ht a na kraju ce debelo preko 100..
Vidi cijeli citat


Od 48 dobili su 15 u zadnje tri minute. Drzali su se super do 16-17 minute, preko svih ocekivanja.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.077
07. prosinca 2016. u 22:39
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat


Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...

Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.

Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
07. prosinca 2016. u 22:49

dobro je da smo spojeni na kanalizaciju
We can be heroes
  • Najnovije
  • Najčitanije