Cibona kakva god da je i koliko god joj našli mana, trenutno je u puno boljem stanju i boljoj formi od svojih navijača.
Prema tome, ne bih se ja samo tako usudio pitati - alo majstori s kime i sa čime ćete vi osvajati trofeje, nego bih upitao sebe i sve oko sebe - zar ovi klinci moraju postati prvaci svemira da bi mi dovukli guzice do dvorane i malo oderali po dlanovima i glasnicama. Koji qrac i mi hoćemo? Imamo najboljeg centra od kako je Krešo odigrao oproštaljku, a nema nas petsto za podržati momka. Uostalom, imam protupitanje - koliko ste spremni platiti da mali ostane u Ciboni? 5 kuna, 50 kuna, 100 eura ili ništa. Vjerojatno ovo zadnje, jer naše zabave uvijek neko drugi plaća. Zato mislim da će biti super situacija i za nas i za Cibonu, ako će klub i ubuduće imati nekog Šakića, Joksu ili recimo Darka Planinića. Bog bogova.
[uredio David Bowie - 11. listopada 2016. u 15:05]