Cibona 2016/2017

heis3nberg
heis3nberg
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.11.2014.
Poruka: 491
06. prosinca 2016. u 08:59
Mislim da bi klub trebao razmisliti da na onim idiotskim nagradnim igrama u poluvremenu nagrada bude recimo da 15 navijaca osvoji odlazak na tenerife, strasbourg, u litvu itd. umjesto igraca jer njima se ocito tamo ne ide niti im se igra. Evo ti mamca za publiku, a usput navijaci mogu i odigrati utakmicu, borit ce se vise, a rezultatskog imperativa nema.
''Oni koji egzistencijalna pitanja riješe prije nego li bilo što postignu u životu, na kraju redovito loše prođu.'' - D.P.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.714
06. prosinca 2016. u 09:01
anetisi je napisao/la:
Evo, čitam u Jutarnjem kako ćemo sutra biti bez Žižića, Šakića, Joksimovića, Rozića..i pazi sad - MULAOMEROVIĆA..

Neću komentirat ništa, već ću samo napisat SRAMOTA

Aco & Mula - OUT
Vidi cijeli citat


Za nas koji ne čitamo novine, može pojašnjenje zašto će Mula biti out?
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
interist89
interist89
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.09.2014.
Poruka: 266
06. prosinca 2016. u 09:02
Ma nek si jebu mater više sa ovakvim vođenjem kluba
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.069
06. prosinca 2016. u 09:19
basketas je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
Evo, čitam u Jutarnjem kako ćemo sutra biti bez Žižića, Šakića, Joksimovića, Rozića..i pazi sad - MULAOMEROVIĆA..

Neću komentirat ništa, već ću samo napisat SRAMOTA

Aco & Mula - OUT
Vidi cijeli citat


Za nas koji ne čitamo novine, može pojašnjenje zašto će Mula biti out?
Vidi cijeli citat


Ne znam, ne piše. Al vrlo bi rado i ja htio čuti to opravdanje...
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 09:55
Hoće li onda Ljubičić igrati, ili je Gospić ozdravio?
heis3nberg
heis3nberg
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.11.2014.
Poruka: 491
06. prosinca 2016. u 10:01
Cak i da gospic nece moci, pozvat cemo nekog iz njegove familije samo da klinci ne uzmu mjesto slucajno
''Oni koji egzistencijalna pitanja riješe prije nego li bilo što postignu u životu, na kraju redovito loše prođu.'' - D.P.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 10:06
Ja se nadam da će klinci zaigrati, ipak nema ni Mule. A Ljubičić valjda sutra ide na pripreme repke. Ako nema Gospića, što se toplo nadam, a neće igrati ni Ljubičić, onda Sulejmanović sam igra na 4 i 5 svih 40 min? Neće valjda Samcu dati igrati????
Zanimljiva najava utakmice.....
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.069
06. prosinca 2016. u 10:13
Kanonik je napisao/la:
Ja se nadam da će klinci zaigrati, ipak nema ni Mule. A Ljubičić valjda sutra ide na pripreme repke. Ako nema Gospića, što se toplo nadam, a neće igrati ni Ljubičić, onda Sulejmanović sam igra na 4 i 5 svih 40 min? Neće valjda Samcu dati igrati????
Zanimljiva najava utakmice.....
Vidi cijeli citat


Sulejmanović 5, Slavica i Samac 4, Čorić i Marić 3

Iskreno, nadao sam se, nakon dobre partije u nedjelju, da ćemo imati bar kakve takve šanse protiv Tenerifa. Al jebiga, očito je tekma s Cedom u petak prioritet.
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 10:13
basketas je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
Evo, čitam u Jutarnjem kako ćemo sutra biti bez Žižića, Šakića, Joksimovića, Rozića..i pazi sad - MULAOMEROVIĆA..

Neću komentirat ništa, već ću samo napisat SRAMOTA

Aco & Mula - OUT
Vidi cijeli citat


Za nas koji ne čitamo novine, može pojašnjenje zašto će Mula biti out?
Vidi cijeli citat


Kako zašto? Pa jasno je da neće putovati kako bi eskivirao odgovornost za gaženje i kanalizacijske pokušaje rušenja.
Uz to tako se neće narušiti "njihov međusobni sustav posebnih veza u kojima funkcioniraju".....
schmelzer
schmelzer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 1.128
06. prosinca 2016. u 11:47

bravo Aco, bravo Mula, znamo svi da čitate,
htio bi pohvaliti vaše vođenje momčadi, ovo je jedan od načina:
-kako privući publiku jer publika najviše voli puštanje utakmica
-kako uspostaviti odlične odnose unutar ekipe jer sigurno su dečki koji putuju presretni što mogu sjedit u busu/avionu i družit se satima bez da ih starci joksa i rozić ometaju
(jedino što bi se ante mogao naljutiti što on nije mogao uživati u predivnom višesatnom putovanju) 
-lijepo je i što ste pustili dečke na put same bez da ih trener ometa, pa ipak je normalno da trener ne ide na put, pa i Greg Popovich bi znao odmorit Duncana, Parkera i naravno sebe
-svaka čast i za novog sponzora, baš mi se sviđa ime ''Cibona Kurcobolja''
-moram i pohvaliti odabir Šakića koji je ipak odigrao 700 minuta ove sezone, ok možda će zlobnici reći kako ionako od tih 700 minuta je pola proveo odmarajući se u obrani

BRAVO ACO, BRAVO MULA!!!

Edit: ili je ipak novo ime Udruga košarkaša volontera Cibona?

[uredio schmelzer - 06. prosinca 2016. u 11:48]
  • Najnovije
  • Najčitanije