Cibona 2016/2017

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
06. prosinca 2016. u 12:33
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
06. prosinca 2016. u 12:42
neverbored je napisao/la:
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
Vidi cijeli citat


Ma šta će im trener bezveze. Sami oni malo na treningu odigraju basket i tako. Ko da bi ih ovi "strucnjaci" naucili necemu. Treneri su nam cak poceli i odmarati na duzim gostovanjima , bas ce sad djecu trenirati.

Salu na stranu ne bi bilo lose da netko od odgovornih ( Aco) negdje objasni ovaj pristup utakmicama i takmicenjima. Ovo prelazi u totalnu zajebanciju.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2015.
Poruka: 983
06. prosinca 2016. u 13:03
Ovo već duže vremena izgleda kao totalna zajebancija.Aco je redovito na forumu i čita i jednostavno se ne mogu načuditi kako tako dugo može šutiti.Svašta smo ovdje pisali i nema reakcije s njegove strane.

Baš me zanima s koliko igrača se otputovalo ako ovih 4-5 ostaje u ZG a trojica juniora odlaze na pripreme U18?

Ako se već Aco ili netko drugi ne želi oglasiti ovdje,bilo bi normalno da u ovim silnim člancima po medijima netko objasni navijačima Cibone šta se to dešava u našem dragom klubu. Tko tu koga za...... tko pije a tko vodu nosi jer ovo sve skupa prelazi granice zdravog razuma i kako je netko već rekao i onu šaćicu gledatelja tjera iz dvorane.

Kadete trenira Samac a juniore Šestak. Koliko čujem kadeta ima dovoljno i par dobrih i odličnih klinaca na koje treba obratiti pozornost. Kod juniora obrnuta stvar od kada trojka 98 nije više s njima rijetko ih je 12 na utakmici i osim Jularića i Divića u 99 g nitko tko obećava nešto. Od ovih mlađih jedino Branković, po mom skromnom mišljenju 

Po svemu ovome opći dojam je da je stanje zabrinjavajuće, ne izgleda mi da je klub na dobrom putu. Volio bih da se netko od mjerodavnih oglasi i sve demantira i prosvjetli nas .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2015.
Poruka: 983
06. prosinca 2016. u 13:05
neverbored je napisao/la:
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
Vidi cijeli citat




Nije bio na zadnjoj utakmici,a većinu ostalih je odigrao. Kruže glasine da su tata Prkačin i Aco imali nekakvih nazovimo to nesuglasica.
[uredio dario44 - 06. prosinca 2016. u 13:08]
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.717
06. prosinca 2016. u 13:19
dario44 je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
Vidi cijeli citat




Nije bio na zadnjoj utakmici,a većinu ostalih je odigrao. Kruže glasine da su tata Prkačin i Aco imali nekakvih nazovimo to nesuglasica.
Vidi cijeli citat


O šoka, Aco da se s nekim zakačio? U to jednostavno ne vjerujem!
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
06. prosinca 2016. u 13:24
anetisi je napisao/la:
Evo, čitam u Jutarnjem kako ćemo sutra biti bez Žižića, Šakića, Joksimovića, Rozića..i pazi sad - MULAOMEROVIĆA..

Neću komentirat ništa, već ću samo napisat SRAMOTA

Aco & Mula - OUT
Vidi cijeli citat


Sramota...jebena sramota. Gonite se više (mislim na upravu i Acu) u 3pm!
Ja da sam na mjestu FIBA Europe izbacio bih Cibonu iz BCL-a.
Pa niti jedan klub od njih 40 ne igra BCL preko kurca, osim cibone.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.072
06. prosinca 2016. u 13:27
basketas je napisao/la:
dario44 je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
Vidi cijeli citat




Nije bio na zadnjoj utakmici,a većinu ostalih je odigrao. Kruže glasine da su tata Prkačin i Aco imali nekakvih nazovimo to nesuglasica.
Vidi cijeli citat


O šoka, Aco da se s nekim zakačio? U to jednostavno ne vjerujem!
Vidi cijeli citat


Tko to blati Acu, majčicu vam vašu?! 

Nego, fascinantno je da, otkako smo (doduše, najviše ja ), napali Batona kao Acinog najvećeg odvjetnika i otkad je on prestao pisati, Aci se gubi svaki trag. A i kad bi se i javio, kao u slučaju HKS-a, dobio bi svoju porciju jezikove juhe, što se rijetko kad događalo na ovoj temi.
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
06. prosinca 2016. u 13:34
Je, jako smo postali nezadovoljni i kritični, nitko nas pozitivan više ne može trpjeti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 13:44
Još nam je samo jedan pozitivan ostao, ali taj je pravi!!! 
Moramo ga čuvati....
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
06. prosinca 2016. u 13:52
Nedjelja - Mega
Srijeda - Tenerife
Petak - Cedevita
Nedjelja - Krka 

Osam dana za četiri utakmice.
Put na Tenerife: odlazak u ponedjeljak iza ponoći, povratak u petak poslijepodne, a par sati nakon toga Cedevita.
Reynolds ne može igrati protiv Cedevite i čudi me zapravo da Šiško nije ostao u Zg za uigravanje prve petorke.

Dalje mi se nije dalo analizirati.
Zanima me pobjeda protiv Krke i niz od 11 uzastopnih u ABA, a ovo egzotično putovanje u Afriku mi nije u izračunu.
[uredio David Bowie - 06. prosinca 2016. u 13:57]
We can be heroes
  • Najnovije
  • Najčitanije