neverbored je napisao/la:
Gustavo1 je napisao/la:
Kad bi Rudež i Tomas potpisali i da umjesto Melvina dovedu jednog ozbiljnog igrača pod košem koji može igrati četvorku i peticu to bi već bila ozbiljna ekipa za doigravanje.
Vidi cijeli citat
E. I plejmejker. Pravi.
A smo pametni, a? Još tri igrača na ovo, ali vrhunske kvalitete za ABA nivo... Ja sportski, ti predsjednik, sve u malom prstu...

Vidi cijeli citat
Fino, sve ste podijelili

Odvukli bi vi Cibonu u konačni stečaj ali bi ja ipak vas podržao. Vi bi barem volili taj posao. Doma vas ne bi vidjeli danima. Uh, šta bi frcali ultimatumi od žena. Morali bi lagati da ste sa ljubavnicama što bi ženama bio manji grijeh.
[uredio Baton - 25. listopada 2017. u 20:09]