1. Cibona ovu utakmicu nije morala dobiti, jer kod protivnika se radi o skoro pa sigurnom sudioniku F4 kojeg druge ekipe pog. one sa dna tek trebaju pobijediti. Tako da pobjeda Cibone nije bio imperativ.
2. Vidi se da za Luku nema prave zamjene pod kosem: Nakon sto je Gospic manje vise eliminiran za ABA utakmice vidi se da se brzo umori. od drugih big guysa ne vidim neku pomoc.
3. po meni je maska Ratkovicu vise smetala, ali dobro, da nije igrao, Cibona bi bila u teskoj situaciji. Tako su imali manje vise do kraja egal utakmicu sa vodecom ekipom lige, a i raja je imala nesto vidjeti.
4. Nadam se da ozljeda Karla nije teze naravi, jer ako je ozbiljnija povreda skocnog zgloba u pitanju, onda je Cibona u problemima.
[uredio narada108 - 30. prosinca 2017. u 23:10]