formula21 je napisao/la:
Velić je želio Bundovića. Bundović nije htio potpisati preko agenta sa kojim Cibona radi, već je tražio da mu ugovor sačini Mustapić, siva eminencija HR košarke koji radi sa srpskim agentom Jelićom iz Octogona.
Vidi cijeli citat
Pofalija san te prije po upisima da imas svakakve inf. ali sad si promasija cilu loptu.To sto pises si izmislija a ja san se raspita i tocno je to da Bunda nije potpisa jer mu nisu dali osiguranje ,ka igraj ako se ozlidis nema place, ki bi to potpisa.
Prigovara je Prka, nikakav Mustapic, istina je da ga tija Velic, al to znaci da se njega nista nije pitalo, da covik nema veze sa rosteron, kako Cavle kaze pa bi moga on sad igrat.
Zna se da Cavle ne voli Prku inace bi mali bija u Ciboni.