uuupppsss je napisao/la:
kosarka171 je napisao/la:
Strasno kako Zadrani ne mogu podnijeti poraz, oni bi iz lige, pricekajte da ispadnete iz ABA- lige pa onda.
Cibona vas je vodila pun k.....c, bili ste nemocni i kad su ovi zahvaljujuci glupim izmjenama Velica i pojedinih igraca
koji su mislili gotovo, stali ni to niste uspjeli. Sudeno je i na stetu Cibone, Bilinovcu, Bundovicu pa kaj.
Vase kukanje i cmizdrenje je za anale.
Vidi cijeli citat
Pusti to vruce smo glave, pa i ja isto. Kad ne zabijes ni 30 kosa na poluvremenu, kad Bilinovac protiv tebe izgleda ko igrac za euroligu, kad ne iskoristis zadnji napad za izjednacenje na utakmici e onda jbg. Uz to u obrani promaja, kalelarga, stradun za igrace Cibone u vecem djelu utakmice.
Moja prognoza je laganih +20 za Cedevitu u finalu.