Vidi cijeli citat
To mu nije posao, samo je bonus. Uvijek se ljudi zakače na igrače role
Vidi cijeli citat
Problem je to što značajan dio sezone nije baš dobro radio niti to što mu je "posao".
Na samom početku sezone je bio solidan, što je bilo od velikog značaja, jer je Ross igrao koma, ali onda ga 2 mjeseca nije bilo nigdje.
On je 3&D igrač i ako mu se daje bilo kakva uloga izvan toga, to završava loše.
Nije mu ni Velić napravio uslugu time što ga je povremeno stavljao na playa, niti mu ide u prilog to što je morao kreirati puno više nego što je u stanju zbog toga što Cibona nema doslovce niti jednog igrača na vanjskim pozicijama, izuzev donekle Ljubičića, koji može sam nešto iskreirati.
Ali, unatoč svemu navedenom, teško je osporiti činjenicu da je veći dio sezone igrao slabije od očekivanog.