Mazalo je napisao/la:
Gledam ove slike s treninga i priprema na Sljemenu ili Maksimiru i čudim se godinama. Znači moj seoski nogometni klub koji je prošle godine izborio drugu županijsku ligu izgleda ozbiljnije od Cibone godinama!!!!
Pa jel toliki jebeni problem opremiti igrače? Jel toliki problem da svi imaju istu opremu za treniranje? Jel toliki problem da se svi pojave i službenoj opremi kluba dok idu na tekme ili na turnire?
Vidi cijeli citat
Ma jadno je ako nemaju dresove, naravno jedinstvene, ali opet s druge strane, svi koji subili proslu sezonu imaju isto kaj ima Bundovic, pa kakao to jedino on dode propisno odjeven a ostali kao da su se obukli na buvljaku, mislim netko bi trebao voditi brigu o tome , omoguciti hebenu opremu ali i traziti da je nose, ma ne znam kaj vise reci, glupost....