Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 18.440
jučer u 19:18

Koliko stvarno može ovogodišnja Cibona? Jesu li realni ciljevi domaći trofeji, play off ABA lige?

Vidi cijeli citat

Sve ovisi o tome hoće li se financijski stabilizirati do kraja godine. Čim plaće počnu kasniti, problemi se pojave. Teško mogu zamisliti da Cibona ove godine uđe u finale domaćeg trofeja ili se plasira u ABA play-off. Usput još smo u blokadi!

[uredio Rabljan - 08. rujna 2024. u 19:50]
A coach is someone who can give correction without causing resentment.
neverbored
neverbored
Moderator
jučer u 19:52

To sve razumijem, ali mi se ne da više. Gledam roster, i razmišljam kakve će nam utakmice i rezultate to donijeti.

jučer u 20:05

Ovo je čista propaganda, momci neće vidjeti minute u ABA ligi a možda neće nikada ni biti na klupi.

Jedino ako se, ne daj Bože...

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
neverbored
neverbored
Moderator
jučer u 20:10

Ne bi ni puno bolji igrači vidjeli minute u ABA ligi. Zato sam i nalijepio, pokušavam odgonetnutni what the fuck...

Blast
Blast
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 2.050
jučer u 20:16

Po pretpostavkom da su sva tri strana i trener pogodak još tu fali 3-4 ozbiljnija igrača minimum. Mučenje naših klubova neminovno i dalje