Cibona 2025/26

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
18. ožujka 2026. u 19:11

MACRONI je napisao/la:

Dajte ljudi molim vas. Što znači elaborat i cifre, želje i pozdravi. Svak može svašta pisati u elaboratu te tako i Šerić i društvo. Da li imaju plan prihoda i izvora financiranja ovih želja, pa nije valjda grad. Neozbiljno

Vidi cijeli citat

Imaju, 2026. -2030. Sve je u elaboratu.😁

VIVA LA REVOLUTION !!!!
Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 634
18. ožujka 2026. u 19:48

2.4M znaci igrat ce se FIBA Champions League 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
18. ožujka 2026. u 20:08

Za ovih 10sec imi 3 osobne bi Hepi bigme uzeo cijelu plaću. 

Pa neka jebe mater i misli da ide igra

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.973
18. ožujka 2026. u 20:10

Ogromna pohvala za Skorića ...fino koristi svoje minute ..samo neka nastavi tako ..Također pohvala i za preponavanje situacije u 1. pol gdje je pročitao pas igrača Dinama i ukrao loptu

Mrkonz
Mrkonz
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 11.11.2025.
Poruka: 49
18. ožujka 2026. u 20:21

Laž ocito, neinformiranost osobe :) treba dublje pitat malo

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.973
18. ožujka 2026. u 20:27

Mishko15 je napisao/la:

2.4M znaci igrat ce se FIBA Champions League 

Vidi cijeli citat


Mislim da novinar ne piše točnu informaciju ...iako se to može sve promjeniti još preko ljeta tako da treba pričekati 

cobra01
cobra01
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 625
18. ožujka 2026. u 20:31

Bravo Skoriću, ne znam šta se promijenilo da su ga pustili da igra, ali dobro koristi minute.

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.973
18. ožujka 2026. u 20:32

Kako ono nije bilo nesportska na Radovčiću ? 

Cibona75
Cibona75
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.01.2026.
Poruka: 91
18. ožujka 2026. u 20:34

John Q je napisao/la:

Ogromna pohvala za Skorića ...fino koristi svoje minute ..samo neka nastavi tako ..Također pohvala i za preponavanje situacije u 1. pol gdje je pročitao pas igrača Dinama i ukrao loptu

Vidi cijeli citat

Ma da ga eto pohvalimo, napreduje pa on treba biti glavni igrac i imati minute na max. Kad imamo trenera nesposobnog i ogranicenog pa decka maltretira. Sramota

quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 410
18. ožujka 2026. u 20:36

Da nebi Skorica mogli smo i izgubiti. Sve pohvale idu njemu.

  • Najnovije
  • Najčitanije