Cibona 2025/26

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.973
18. ožujka 2026. u 20:43

quiksilver je napisao/la:

Da nebi Skorica mogli smo i izgubiti. Sve pohvale idu njemu.

Vidi cijeli citat


Mi ne gledamo istu utakmicu onda ...i bez njega smo vodili cijelu tekmu ali dečko je kao i cijela ekipa dala ogroman doprinos ..Pohvalio bi i Rudeža za danas 

 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
18. ožujka 2026. u 20:51

Čestitam. 

Skorić pokazao treneru.

Šiške ponovno igra košarku 

 

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 631
19. ožujka 2026. u 08:20

Kakvi su jutros komentari dežurnih dušebrižnika koji su Victora pogrdno nazivali  "prodavač magle", "veliki bankar", "Dodik", "Međugorac"? Nešto ih ne vidim. 

plavi dom
plavi dom
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.05.2022.
Poruka: 714
19. ožujka 2026. u 10:24

Evo i Zadrani počeli pisati o vama, na Zadar fans, nešto se opasno kuha kod vas.

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 10:30

@ Miško15

Nema ih - vjv rade.. na poslu su. Zato si ti tu da bi upitao gdje su😊

 

Sve je rečeno svezi ove teme i sačekati rezultat svega bi trebalo biti pametnije nego druge blatiti, kako je već postalo normalno od dežurne frakcije.

Nije valjda da si ti nakon svega tajk olako uvjeren u sve to? Victor - čestit i radišan gospon, ali bilo bi ipak lijepo i fino kad bi on 2-3 riječi pred kamerom rekao. Tako to u kanadi ide. Zar ne?

[uredio Bananeros - 19. ožujka 2026. u 10:58]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 10:31

plavi dom je napisao/la:

Evo i Zadrani počeli pisati o vama, na Zadar fans, nešto se opasno kuha kod vas.

Vidi cijeli citat

Je, eno ga grah vri!

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 631
19. ožujka 2026. u 10:53

Mishko15 je napisao/la:

Ja sam jednom otkako sam na ovome forumu rekao da imam insajder info. To je bilo kad su svi mediji ljetos pisali da je Dino preuzeo Cibonu. Rekao sam da od te priče nema ništa.

Sad mi je ista osoba rekla da su stvari nikad bolje što se tiče Cibonine budućnosti. Da su napokon konkretni i investitor i grad. Budemo vidjeli hoću li biti 2/2 100% :)

Vidi cijeli citat


Moj post od prije par mjeseci. Nisam vjernik ali kao što bi Isus rekao "Blago onima koji ne vide, a povjerovaše."

 

Zgubidan
Zgubidan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2015.
Poruka: 2.029
19. ožujka 2026. u 10:57

U elaboratu stoji da bi značajan izvor prihoda trebao dolaziti od prodaje igrača🤔...ukoliko toga ne bude, po stres testu, račun dobiti i gubitka bi lako mogao biti negativan.

Koga Cibona, od seniora i od juniora, potencijalno može prodati za iole ozbiljniji novac?

 

 

 

 

 

 

Ajmo žuti!!!
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 11:01

Zgubidan je napisao/la:

U elaboratu stoji da bi značajan izvor prihoda trebao dolaziti od prodaje igrača🤔...ukoliko toga ne bude, po stres testu, račun dobiti i gubitka bi lako mogao biti negativan.

Koga Cibona, od seniora i od juniora, potencijalno može prodati za iole ozbiljniji novac?

Vidi cijeli citat


Eh tu sam te čekao!!!!

idemo redom: Roberson, Lončar, Čakarun (ne gine nam onoh njegovih 20k€), Heppa, Palokaj (joj, kako bi ga voljeli vidjeti ponovno na Kosovu!)... to je brat bratu jedno 376809€

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 307
19. ožujka 2026. u 11:30

plavi dom je napisao/la:

Evo i Zadrani počeli pisati o vama, na Zadar fans, nešto se opasno kuha kod vas.

Vidi cijeli citat

To Fansi namjerno malo potpaljuju vatru da ovi nasi misle da se bas nesto kuha u Ciboni i da ce krenit pohod na Euroligu

  • Najnovije
  • Najčitanije