Cibona 2025/26

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
19. ožujka 2026. u 21:15

Znači grad ulaže toliko, a tko će dati novac za igrače?

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.970
19. ožujka 2026. u 21:15

Iobit je napisao/la:

Znači grad ulaže toliko, a tko će dati novac za igrače?

Vidi cijeli citat


Pa Dodig daje za igrače 2 m eura 

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
19. ožujka 2026. u 21:20

E hvala na odgovoru, znači Dodig daje budžet klubu kao novi vlasnik. On daje svoj privatni novac. E sad jedino logično pitanje. Koji je njegov intreres da ulaže u košarku u Hrvatskoj a pritome ostaju isti ljudi na funkcijama, i koji je njegov interes ulagat u rupu bez dna koja nije profitabilna kao što je košarka?

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.291
19. ožujka 2026. u 21:24

Iobit je napisao/la:

E hvala na odgovoru, znači Dodig daje budžet klubu kao novi vlasnik. On daje svoj privatni novac. E sad jedino logično pitanje. Koji je njegov intreres da ulaže u košarku u Hrvatskoj a pritome ostaju isti ljudi na funkcijama, i koji je njegov interes ulagat u rupu bez dna koja nije profitabilna kao što je košarka?

Vidi cijeli citat


To ne zna nitko, koji je njegov interes da ulaže u klub koji je rupa bez dna i bez navijača, niti živi tu, niti misli živjeti, niti će gledati, bolja mi je bila priča sa Indijcima i svadbama...

[uredio Mihael19 - 19. ožujka 2026. u 21:25]
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.970
19. ožujka 2026. u 21:28

Mihael19 je napisao/la:

Iobit je napisao/la:

E hvala na odgovoru, znači Dodig daje budžet klubu kao novi vlasnik. On daje svoj privatni novac. E sad jedino logično pitanje. Koji je njegov intreres da ulaže u košarku u Hrvatskoj a pritome ostaju isti ljudi na funkcijama, i koji je njegov interes ulagat u rupu bez dna koja nije profitabilna kao što je košarka?

Vidi cijeli citat


To ne zna nitko, koji je njegov interes da ulaže u klub koji je rupa bez dna i bez navijača, niti živi tu, niti misli živjeti, niti će gledati, bolja mi je bila priča sa Indijcima i svadbama...

Vidi cijeli citat


Kako je klub bez navijača ? Čim nema ultrasa na tribini onda je klub bez navijača ? A ovo zg čovjek i israo se po klubu i po njenim navijačima...eto ti Dinamo Zabok bez Boysa nije bilo ni 100 ljudi na tribini ..hoćemo onda i taj klub ugasiti ? 

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 22:10

Svi ste previdjeli najvažnije. Njih trojica su vlasnici 3,8 milja eura duga što je više od 50% ukupnog duga. Oni odlučuju što će biti s Cibonom. Oni su vlasnici i prije preoblikovanja.

VIVA LA REVOLUTION !!!!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.345
20. ožujka 2026. u 00:15

Mihael19 je napisao/la:

Iobit je napisao/la:

E hvala na odgovoru, znači Dodig daje budžet klubu kao novi vlasnik. On daje svoj privatni novac. E sad jedino logično pitanje. Koji je njegov intreres da ulaže u košarku u Hrvatskoj a pritome ostaju isti ljudi na funkcijama, i koji je njegov interes ulagat u rupu bez dna koja nije profitabilna kao što je košarka?

Vidi cijeli citat


To ne zna nitko, koji je njegov interes da ulaže u klub koji je rupa bez dna i bez navijača, niti živi tu, niti misli živjeti, niti će gledati, bolja mi je bila priča sa Indijcima i svadbama...

Vidi cijeli citat


Koliko je ljudi do sada čulo za tog Dodiga? Koliko ljudi sada zna za njega? Postoji neki motiv možda iza toga. 

[uredio Znatiželja - 20. ožujka 2026. u 00:16]
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
20. ožujka 2026. u 01:12

Sorry ali ovo što pišete o Dodigu kako će osobno financirati klub s 2 milijuna eura po sezoni je van pameti. 71% udjela temeljem elaborata o preoblikovanju stječe za iznos od 3,6 milijuna Eur (potraživanje po osnovi 1.9 milijuna Eur pozajmica i uplata 1.6 milijuna Eur). Tu njegova obveza financiranja Cibone prestaje. Klub mora živjeti od prihoda a ne od krcanja love od strane vlasnika. Zapamtite - Dodig, baš kao i do sada može klubu ponekad posuditi neki iznos. Bolje da ne vidimo taj scenario jer isti znači da su Dodig i Maharadže dva put džabe krečili. Klub će biti samoodrživ ili će opet u stečaj. Drugi par rukava je npr Cedevita Olimpija gdje je "vlasnik" i generalni sponzor ista osoba (Atlantic) pa iz svojih biznisa osigurava cca 4 milijuna Eur po sezoni. Cibona je davno imala ponudu za preuzimanje od takvog vlasnika-sponzora i glatko ga odbila. 

[uredio David Bowie - 20. ožujka 2026. u 01:13]
We can be heroes
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.970
20. ožujka 2026. u 06:45

Klub mora raditi na sponzorima i jačati na tom polju

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 627
20. ožujka 2026. u 08:18

Neće davati vlastiti novac, dao je samo infuziju za spas sada