neverbored je napisao/la:
Eh, navijači... Znam da Bashkimi nije Žalgiris, ali pobijedilo se, nitko ništa o igračima. Jedva da i o rezultatu.
Šteta.
Dečkima s terena čestitam svima! I trenerima naravno.
Vidi cijeli citat
Evo ja ću. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija jer su se kosovari raspali u drugom poluvremenu.
ZAN MARK SISKO napisat ću ovako velikim slovima jer ovo sto smo dobili s njim je zaslužilo velika slova.
Toliko opcija otvara suigračima.
Osim njega još izdvojiti treba Robersona koji je povukao kad je trebalo preokrenuti. Radovcic je također bio dobar i pospremio dobar dio viska koji je stvorio Sisko. Hepa u određenim dijelovima utakmice vrlo dobar.
ostali ok, nitko previše dobar ni previše los.