Cibona 2025/26

jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.258
22. studenog 2025. u 22:31

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Od 1.12. slijedi dogovor sa Bundom i njegovim emocijama, Smajlagićem i Marineli-em kojega ce Split škartati.

Moje želje.

Vidi cijeli citat

Jel netko zna što je s Bundom? U kakvom je stanju? Jel se sredio?

Vidi cijeli citat

Navodno da više ne trenira 

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.734
22. studenog 2025. u 22:32

Bananeros je napisao/la:

Od 1.12. slijedi dogovor sa Bundom i njegovim emocijama, Smajlagićem i Marineli-em kojega ce Split škartati.

Moje želje.

Vidi cijeli citat

Moja bi bila da vidim Smajlagića umisto Vujačića u Šibeniku. 

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.971
22. studenog 2025. u 22:32

Baš si malo razmišljam ..sa zdravim Bundovićem protiv Bashkimija i Dijona vjerujem da bi odigrali kvalitetno 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
22. studenog 2025. u 23:27

jura74 je napisao/la:

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Od 1.12. slijedi dogovor sa Bundom i njegovim emocijama, Smajlagićem i Marineli-em kojega ce Split škartati.

Moje želje.

Vidi cijeli citat

Jel netko zna što je s Bundom? U kakvom je stanju? Jel se sredio?

Vidi cijeli citat

Navodno da više ne trenira 

Vidi cijeli citat

I takav bi nam dobro došao 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
22. studenog 2025. u 23:29

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Od 1.12. slijedi dogovor sa Bundom i njegovim emocijama, Smajlagićem i Marineli-em kojega ce Split škartati.

Moje želje.

Vidi cijeli citat

Jel netko zna što je s Bundom? U kakvom je stanju? Jel se sredio?

Meni bi i ova priča s Prkom jr. bila ok.

Vidi cijeli citat

Prka ima klub I nema razloga da o nama razmišlja. Ko jebe starog prdonju Prkačina?

Nama fale HR igrači. Nebitno koliko milijuna na raspolaganju imamo.

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
22. studenog 2025. u 23:45

Kad gledam domaće bekove, Mustapiću baš ne ide u Igokei, a nama bi za SSPL dobro došao.

VIVA LA REVOLUTION !!!!
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.971
22. studenog 2025. u 23:47

CEO Domaćinski je napisao/la:

Kad gledam domaće bekove, Mustapiću baš ne ide u Igokei, a nama bi za SSPL dobro došao.

Vidi cijeli citat


Ja mislio da je on i dalje u Rumunjskoj hahha 

 

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
22. studenog 2025. u 23:50

Dobar je Jakov kad se treba potuči i na mišiće dobiti, a uz Šiška i Radovčića se ne bi trebao mučiti s organizacijom.

VIVA LA REVOLUTION !!!!
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
23. studenog 2025. u 08:36

ne igra se aba ... nema vise putovanja.. sad ce klinci napredovat rapidno od svih silnih treninga koje ce imat do kraja sezone....

globus
globus
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 213
23. studenog 2025. u 09:01

Konacno da vidimo sto ce ta trakavica uprava, grad, Dodig, preoblikovanje donijeti? Sto se tice trenera i ekipe samo je rezultat mjerodavan a time i podrska.Iskreno dosad to i nije bilo bajno ali mi smo mazohisti pa da vidimo i ove gore i one dole.

  • Najnovije
  • Najčitanije