Cibona 2025/26

nisko krilo
nisko krilo
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.12.2025.
Poruka: 77
CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 12:03

Zgubidan je napisao/la:

U elaboratu stoji da bi značajan izvor prihoda trebao dolaziti od prodaje igrača🤔...ukoliko toga ne bude, po stres testu, račun dobiti i gubitka bi lako mogao biti negativan.

Koga Cibona, od seniora i od juniora, potencijalno može prodati za ioleGdje u elaboratu stoji  ozbiljniji novac?

Vidi cijeli citat


Gdje u elaboratu stoji da bi značajan izvor prihoda trebao dolaziti od prodaje igrača?????

Doslovno stoji: za 2026. Prihodi - 2.431.000 EUR, Prihodi od prodaje igrača - 80.000 EUR.

Dakle, u 2026. je planirano 3,3% prihoda od prodaje igrača.

Onda, je li to značajan izvor prihoda????

Zbog toga će po stres testu račun dobiti i gubitka biti negativan?????

Za 2027. udio prihoda od prodaje igrača je 2,5%, 2028. 4,6%, 2029. i 2030. 4,4%! Značajno kažeš? 

Da ne budem grublji, ne bi li se ti sad trebao lijepo ispričati ovom napaćenom narodu?

[uredio CEO Domaćinski - 19. ožujka 2026. u 12:07]
VIVA LA REVOLUTION !!!!
CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 12:04

Bananeros je napisao/la:

Eh tu sam te čekao!!!!

idemo redom: Roberson, Lončar, Čakarun (ne gine nam onoh njegovih 20k€), Heppa, Palokaj (joj, kako bi ga voljeli vidjeti ponovno na Kosovu!)... to je brat bratu jedno 376809€

Vidi cijeli citat

Ulovio si se za......

VIVA LA REVOLUTION !!!!
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.291
19. ožujka 2026. u 12:09

Računati na bilo kakve prihode od prodaje igrača je suludo, jedino ako si stvorio nekog generacijskog talenta kojeg će neki NBA ili Euroligaški tim kupiti, ali takvog nema na vidiku...

[uredio Mihael19 - 19. ožujka 2026. u 12:11]
quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 407
19. ožujka 2026. u 12:16

@ CEO citam da si to proucavao i procitao pa molim ako moze kojim izvorima i cijim novcima bi bio budet 2- 2.5 milje , od kud se planira namaknuti ta cifra, izvor? Hvala

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.356
19. ožujka 2026. u 12:18

Prodaja igrača 2026 bi trebala se odnosit na prodaju Katanovica u NCAA, Skorica i potencijalno Barta. 

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 12:20

Mihael19 je napisao/la:

Računati na bilo kakve prihode od prodaje igrača je suludo, jedino ako si stvorio nekog generacijskog talenta kojeg će neki NBA ili Euroligaški tim kupiti, ali takvog nema na vidiku...

Vidi cijeli citat

Priča se već dugo o pravnoj zaštiti europskih klubova i minimalnoj odšteti za prelazak u NCAA, kako bi minimalna bila cca. 50k eura. Tako bi se moglo skupiti nešto....

VIVA LA REVOLUTION !!!!
CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 12:24

quiksilver je napisao/la:

@ CEO citam da si to proucavao i procitao pa molim ako moze kojim izvorima i cijim novcima bi bio budet 2- 2.5 milje , od kud se planira namaknuti ta cifra, izvor? Hvala

Vidi cijeli citat

Evo kopiram:


Prihodi KK Cibona se sastoje od:
- Prihodi od natjecanja
- Sponzorstva i donacije
- Prihodi od prodaje igrača
- Prihodi od ulaznica
- Članarine i ostali povezani prihodi
- Prodaja rekvizita s brandom KK Cibona
- Ugostiteljstvo
- Događanja u dvorani
- Prihodi od plaćenih nastupa
- Prihodi od medijskih prava
- Prihodi od branda
- Ostali prihodi

Izvor je elaborat o preoblikovanju. Ima 264 stranice.

[uredio CEO Domaćinski - 19. ožujka 2026. u 12:24]
VIVA LA REVOLUTION !!!!
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 12:56

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Eh tu sam te čekao!!!!

idemo redom: Roberson, Lončar, Čakarun (ne gine nam onoh njegovih 20k€), Heppa, Palokaj (joj, kako bi ga voljeli vidjeti ponovno na Kosovu!)... to je brat bratu jedno 376809€

Vidi cijeli citat

Ulovio si se za......

Vidi cijeli citat


Urac. Mislio sam da je zezancija bila više nego očita. 

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 12:58

Bananeros je napisao/la:

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Eh tu sam te čekao!!!!

idemo redom: Roberson, Lončar, Čakarun (ne gine nam onoh njegovih 20k€), Heppa, Palokaj (joj, kako bi ga voljeli vidjeti ponovno na Kosovu!)... to je brat bratu jedno 376809€

Vidi cijeli citat

Ulovio si se za......

Vidi cijeli citat


Urac. Mislio sam da je zezancija bila više nego očita. 

Vidi cijeli citat

Oprosti! Mislio sam bananu...😁

VIVA LA REVOLUTION !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije