Cibona 2026/27

123
...
102103104
jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.269
danas u 10:35

Šiško je blizu odlaska u Italiju. Imao je želju ostati, ali ponida je puno veća od Cibonine

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.206
danas u 10:46

Tesko je parirati klubovima po Europi.Jedan Varese je imao prosle godine budget za igrace 1.5m EUR,a ovoga ljeta recimo dizu budget....To su vec klubovi koji mogu platiti igraca 250k EUR.To je nasim klubovima misaona imenica,jos i dalje..Nazalost....Dok mi ne budemo imali budget za igrace 2.5M EUR...tesko cemo u "bitku"sa tim nekim mid-range klubovima u Europi...A konkuriramo prakticki za iste igrace...Svi bi mi recimo Molinara  iz Cluja koji je zavrsio u Buducnosti...ali to kosta....

johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 155
danas u 11:11

Zato se igrači ne potpisuju 1+1 ....Sisko kad je dolazio u Cibonu da oživi karijeru trebao je potpisati trogodišnji ugovor ....u biti svi perspektivni igrači koji kreću u karijere bi trebali imati duže ugovore ..... za klub je to najjeftinije ... zadnja godina je transferna da klub uzme proviziju ...  a igrač ima sigurnost na duži rok i u slučaju ozljede lova kapa i ima vremena se vratiti u rotaciju 

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.375
danas u 11:16

johnwick je napisao/la:

Zato se igrači ne potpisuju 1+1 ....Sisko kad je dolazio u Cibonu da oživi karijeru trebao je potpisati trogodišnji ugovor ....u biti svi perspektivni igrači koji kreću u karijere bi trebali imati duže ugovore ..... za klub je to najjeftinije ... zadnja godina je transferna da klub uzme proviziju ...  a igrač ima sigurnost na duži rok i u slučaju ozljede lova kapa i ima vremena se vratiti u rotaciju 

Vidi cijeli citat

A sto da sa Siskom nije upalilo oživljavanje karijere pa smo ostali s trogodišnjim ugovorom ? 
jedini razlog osvajanja titule ove godine je Zan Mark Sisko. Ima li itko da sumnja u tu činjenicu. 
kad je bio povrijeđen sam Bog (i trogodišnji ugovor) je sačuvao Rudeza od otkaza. 
Sad ćemo platiti nekog Amerikanca 250.000€, i dobit mačka u vreci. Umjesto da matchiramo siskovu ponudu osim ako ona ne ide u nebesa sto opet ne vjerujem. 

jedini igrač iz prošlosezonske ekipe koji mora ostati je Sisko, Serdarusic, Palokaj, Lončar, Bart, Katanovic i ostali nabrojani su samo pomoćna radna snaga. 

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
danas u 11:19

Razmišljam o Lovri Buljeviću, on je zaslužio bolji tretman nego li mu je jupe pružao. Nije on tako loš igrač a imao je i jako dobrih partija dok je igrao za Mornar, doduše Mornar nije tako dobro prošao te sezone u Abi, a i sklepali u zadnji čas ekipu.

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 578
danas u 11:37

Warren je napisao/la:

Razmišljam o Lovri Buljeviću, on je zaslužio bolji tretman nego li mu je jupe pružao. Nije on tako loš igrač a imao je i jako dobrih partija dok je igrao za Mornar, doduše Mornar nije tako dobro prošao te sezone u Abi, a i sklepali u zadnji čas ekipu.

Vidi cijeli citat


Na kraju će u Cibonu i doći prvenstveno takvi, oni koji nisu mogli igrati drugdje. Lončar je za Buljevića nba...

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Marko90
Marko90
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.01.2026.
Poruka: 145
danas u 11:38

johnwick je napisao/la:

Zato se igrači ne potpisuju 1+1 ....Sisko kad je dolazio u Cibonu da oživi karijeru trebao je potpisati trogodišnji ugovor ....u biti svi perspektivni igrači koji kreću u karijere bi trebali imati duže ugovore ..... za klub je to najjeftinije ... zadnja godina je transferna da klub uzme proviziju ...  a igrač ima sigurnost na duži rok i u slučaju ozljede lova kapa i ima vremena se vratiti u rotaciju 

Vidi cijeli citat

Nuje to bas tako. Perspektivni igraci a sto to znaci, koja procjena, dometi eto imas u Ciboni neke perspektivne i sto za koje domete, ugovor mu svake godine raste i na kraju ode bez  odstete, doprinos minimalan a ti ga placas vise godina. Primjer Katanovic, nista protiv decka ali imas ga na placi a nekog iskoraka nema da ga prodas ili odsteta, nista od toga. Da ne pricam Bart, Burek itd.

Mislim da su trebali Siska platiti jer njega ne drzi emocija nego lova. Pogotovu sto bi i Rudez i cijela sezona bila fijasko da njega nije bilo. Velika steta. 

Marko90
Marko90
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.01.2026.
Poruka: 145
danas u 11:43

Kuki Route 66 je napisao/la:

Warren je napisao/la:

Razmišljam o Lovri Buljeviću, on je zaslužio bolji tretman nego li mu je jupe pružao. Nije on tako loš igrač a imao je i jako dobrih partija dok je igrao za Mornar, doduše Mornar nije tako dobro prošao te sezone u Abi, a i sklepali u zadnji čas ekipu.

Vidi cijeli citat


Na kraju će u Cibonu i doći prvenstveno takvi, oni koji nisu mogli igrati drugdje. Lončar je za Buljevića nba...

Vidi cijeli citat

Loncar za nikog nije NBA, bas za nikog. Nakon onog ponasanja kad je psovao mater nama, svojim navijacima i drzao se za medunozje taj mi ne bi u dvoranu vise usao a ne igrao.

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 578
danas u 11:49

Marko90 je napisao/la:

Kuki Route 66 je napisao/la:

Warren je napisao/la:

Razmišljam o Lovri Buljeviću, on je zaslužio bolji tretman nego li mu je jupe pružao. Nije on tako loš igrač a imao je i jako dobrih partija dok je igrao za Mornar, doduše Mornar nije tako dobro prošao te sezone u Abi, a i sklepali u zadnji čas ekipu.

Vidi cijeli citat


Na kraju će u Cibonu i doći prvenstveno takvi, oni koji nisu mogli igrati drugdje. Lončar je za Buljevića nba...

Vidi cijeli citat

Loncar za nikog nije NBA, bas za nikog. Nakon onog ponasanja kad je psovao mater nama, svojim navijacima i drzao se za medunozje taj mi ne bi u dvoranu vise usao a ne igrao.

Vidi cijeli citat


Tu je klub istog časa trebao uredovati. Gledao sam isključivo igračku (ne)kvalitetu. Jbs Cibonu ako će se sad dovoditi oni koji nigdje ranije nisu imali neke ozbiljnije uloge. Kaj se mene tiče nek dovedu kog hoće. Samo komentiram malo sa strane/objektivno, ne kao navijač.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 58
danas u 12:02

Kuki nisam bas siguran da je loncar nba za buljevica.

 

Ovaj je ima u aba 2 solidne brojke + kakav god je mornar bia buljevic je ima 11 kos i 6 sk, dok loncar nista protiv decka neman niti ga znam, ali mi izgleda kao drvosjeca, bez nekog znanja.

 

Slazem se s tobom u potpunosti nit buljevic a ni loncar ne bi trebali biti u ozbiljnim kombinacijama i ulogama za pravu cibonu.

123
...
102103104
  • Najnovije
  • Najčitanije