Cibona 2026/27

123
...
104105106
johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 156
danas u 12:57

Najveći financijski teret za klub je1 godišnji ugovor ..... Max cijena i stalna rotacija igrača ..... nositelji bi trebali imati 2+1 .... i onda dopunjavas sa onima koji ti fale ili po ukusu trenera i njegov stil igre koji će nositelji igrati .... Zadar je nekoliko godina imao Mazalina , Zganeca , Ramljaka , Božica , Mihailovica , Klaricu ...  i dopunjavao roster 

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 26
danas u 13:14

Ako će biti 4 poskupa stranca, onda treba očekivati da ostatak podužeg rostera budu igrači tipa Serdarušić, Buljević, Lončar, Gnjidić i slične kvalitete da bi se moglo bezbrižno igrati na 3 fronte. 

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.210
danas u 13:16

Cifre u Europi su otisle u nebo...I ne samo u Europi....Igraci na Tajvanu zaradjuju 40k mjesecno....Bas jedan srpski igrac neki dan to prica...Miletic iz Cluja otisao da igra samo play off u Libiji.Zaradice za dva mjeseca kao za citavu sezonu u Rumunjskoj....Ja se cudim jednom Mazalinu recimo,zasto ne ode u "egzotiku" i pokupi lovu....Visinu ima za te zemlje,jer oni ne kupuju vanjske igrace,vec samo cetvorke i petice....Citam izjave celnika nekih klubova u RH koji obecavaju trofeje i iskorak u ABA ligi sa 800k proracuna za igrace...Svi ovdje govore treba bolji centar nego Loncar..Slazem se...Ali to treba platiti...Da li mozemo dovesti boljeg centra od Loncara za 80k godisnje? Sumnjam....Da li mozemo dovesti boljeg igraca od Serdarusica za 40k. Nisam bas siguran.....Klub moze plaiti 4-5 "anchor igraca" neku cifru od 150-200k.A sto cemo sa ostatkom ekipe? Rekli bi nekad u Madridu..na jednog Zidana idu tri Pavona...Treba ipak malo objektivnosti u svemu tome...

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 581
danas u 13:16

Mrkonz je napisao/la:

Marko90 je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Navodno da Serdarušić ostaje 

Vidi cijeli citat

Lakse se dise, Serdarusic, Bart, Palokaj i Katanovic, opako se krenulo

Vidi cijeli citat

I Čakarun zbog ugovora 

Vidi cijeli citat


Ovo je da se baciš na glavu s nebodera! Tu baravno mislim na one kojima je Cibona u srcu. Potpisati 2-godišnji ugovor sa 36/37 godišnjskom!!!??? Igračem koji nije (neko) pojačanje ni za našu ligu...

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 62
danas u 13:19

Cudo, a koja je cifra koju je ima i imat ce cakarun ?

 

Vidim da loncar 80 iljada. Majke ti sto je to, drago mi je zbog momka , ali 80 netto ? 

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.210
danas u 13:21

I da dodam jos jednu "nepopularnu"...Idemo naci hrvatskog igraca boljeg od Radovcica za 90k...ja ga ne vidim...Iako mi se ne svidja kao igrac,i njegovo poimanje kosarke

katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 565
danas u 13:26

Sve sam se slagao do ovog s Radovčićem. On je svojih 90k pokazao u playoffu. Bolje Rajaoferu ili Uljarevića imati. Bar manje košta.

[uredio katapult - 27. lipnja 2026. u 13:26]
Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 26
danas u 13:34

Mi trebamo pravog pleya što Radovčić nije, radije bi i Kapustu uzeo, bar mu je prvenstveni cilj razigrati ekipu a ne sebe, za razliku od Radovčića. A i ne sviđaju mi se takve persone koje ucjenjuju klub.

[uredio Warren - 27. lipnja 2026. u 13:37]
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 62
danas u 13:40

Sto se tice radovcica , uopce ga ne zelim komentirati na osnovu npr finalne serije, jer nisam od onih koji otpisuju nekog zbog jedna utakmice ili losije odigrane serije, ali ponasanje prema suigracima ili nakon izlaska iz igre koje sam primjetio npr u finalu, nije nesto sto mi se svida, i pitanje je sto bi bilo kada bi dosli kvalitetniji igraci i on igrao 15 min u prosjeku + 90 netto , ne znam, mozda sam ja stara skola pa ne volim vidit takvo ponasanje 

quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 419
danas u 13:41

Kuki Route 66 je napisao/la:

Mrkonz je napisao/la:

Marko90 je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Navodno da Serdarušić ostaje 

Vidi cijeli citat

Lakse se dise, Serdarusic, Bart, Palokaj i Katanovic, opako se krenulo

Vidi cijeli citat

I Čakarun zbog ugovora 

Vidi cijeli citat


Ovo je da se baciš na glavu s nebodera! Tu baravno mislim na one kojima je Cibona u srcu. Potpisati 2-godišnji ugovor sa 36/37 godišnjskom!!!??? Igračem koji nije (neko) pojačanje ni za našu ligu...

Vidi cijeli citat

Ne vjerujem za Cakaruna ? To stvarno nema smisla. Ako je istina onda ovi nemaju pojma sto rade. Mislim da tu nema prave informacije nego da se pisu imena igraca da se nesto pise, pa onda rasprava itd

[uredio quiksilver - 27. lipnja 2026. u 13:43]
123
...
104105106
  • Najnovije
  • Najčitanije