litleben je napisao/la:
north-vz je napisao/la:
Zadnji napad se ne igra ni u Europi, ako nema baš neke mogućnosti da odlučuje koš razlika.
Vidi cijeli citat
Ekipa koja gubi je ta koja bi se trebala predati, odnosno prestati napadati, a to ovdje nije bio slučaj.
Vidi cijeli citat
Doooobro.
Ukoliko ostane ispod 24 sekunde koja god ekipa imala loptu, a razlika je nedostižna neće odigrati taj napad.
Naravno ovisi i o obrani, ukoliko igraju aktivnu obranu naravno da ćeš i ti igrati napad. Ako te puštaju da pumpaš loptu razumno je zaključiti da su se predali.
Da je ovo sa Šarićem neki problem i nije, sve je do njega, ako smatra to "pravilo" glupim neka zakucava, samo mora biti svjestan da će mu srati zbog toga.