Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 1.194
21. svibnja 2019. u 22:26

Jotojoto je napisao/la:

Ima li šanse da Badžim završi kod kojeg HR aba ligaša, ako Olimpija stvarno ne zaigra na godinu?

Vidi cijeli citat

Ima još godinu ugoovora s Olimpijom, tako da bi ga se morao odreći ako želi u drugog abaligaša.

[uredio litleben - 22. svibnja 2019. u 09:08]
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.

Drvarič?

bio je on mlad izbornik..zamisli da mi imamo izbornika sa 34 godina 3...dobro, mi nemamo pravog izbornika jos od.....pa ne znam jbt

24. svibnja 2019. u 20:43

Primorska sa Golemcom, Cakarunom i Jagodicem novi prvak Slovenije, serija zavrsila 3:0, dominacija

[uredio narada108 - 24. svibnja 2019. u 20:45]
Nagy
Nagy
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 3.552
24. svibnja 2019. u 23:27

Upravo se vratio s utakmice. Čakarun MVP finalne serije. Šiško je već sada jako racionalan play, vrlo inteligentan, a još uvijek vrlo mlad. Aco je imao apsolutno pravo kada je govorio o njemu dok je bio u Ciboni, kao jako inteligentnom igraču koji će biti jako dobar play.

Unatoč porazu treba istaknuti Bađima kod Olimpije. Prvi play s ogromnom minutažom, večeras 36 minuta. U drugoj utakmici kao i većeras prvo ime Ljubljančana, prvi strijelac i asistent.

narada108
narada108
24. svibnja 2019. u 23:39

znam Badzima jos od vremena u U18 repki...odlican razvoj odkad je u Olimpiji...a u zavrsnici prvenstva je jos sazrijevao. Odlicno vodenje lopte.

[uredio narada108 - 24. svibnja 2019. u 23:40]
Pristupio: 01.05.2019.
Poruka: 627
25. svibnja 2019. u 05:13

Olimpija je pometena baš jer im je bezveznjakovic poput Badzima prvi play. Uzasna sezona za njih i hrpa para bacenih u vjetar. Ali koji je doktor MJK.

Sisko je odlican, pametno igra i u obrani. Vidit cemo koliko ce se popraviti kao strijelac.