Znan da ce bit cupavo u Sinju ali moramo virovat da ovi nasi mogu ostat, al moraju srce ostavit na parketu.

Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.304
18. ožujka 2022. u 09:29

Najava za Sinj

Znači cirkus ide dalje, opet su im u ova dva tjedna bila ozljeđena tri igrača, pa to nigdi nema, da se momci u naponu snage lome ka na traci. Postavija sam pitanje prije sezone da koje su to kvalifikacije fizioterapeuta i kondicijskih kad već par godina mladi po sezone provedu polomljeni. Opet traženje alibija za vjerojatan poraz koji nas čeka. Gotovo sigurno utakmicu ćemo odradit bez Rebića i Pleadina, strašno nešto, gadljivije iz dana u dan

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
022Sebenico
022Sebenico
19. ožujka 2022. u 20:41

Prva od 10 stanica križnog puta zvanog Liga za ostanak je u Sinju. U zapisniku uopće nema Pleadina, na klupi je Rebić ko zna jel spreman, tu je i Grgurica i Antić, pa se čini kako je opet rotacija u totalnom minimumu. Ako ništa, tu je novi Amer, kako ovo izgleda na papiru moga bi on i 40min odradit.

Alkar - Šibenka

Prva četvrtina: Otvaramo solidnom obranom. Naravno Pave Steph Curry Paić faljiva za tri. Alkar prvi vodi. Amer vodi napad i nema kome dodat, strašno uigrano. Srića Alkar još nije namistija ruku iako je ima otvoren šut Gizdavčić. Dižu domaći na +4. Evo prve naše trice, lipo je Thomas naša Jambrovića. Sad Thomas super brz, nekako lagan sa loptom i zarađuje 2+1. Faljiva slobodno. Paić izgubljen u vrimenu i prostoru igrač mu prolazi ka da ga nema i šalje domaće na liniju. Ulazi odma Solomun. Trenutno je 5:5. Thomas loše dodaje, srića grešku radi i Alkar. Jambrović sad uvaljuje teški kumpir za naši +2. Promašaj Alkara i opet Thomas brzo za Jambrovića za +4. Tricom smanuju domaći. Sad neloše ide lopta, al faljiva Gulin. Opet Alkar vodi. Thomas zasad dosta dobar u napadu i opet nalazi slobodnog Jambrovića na trici za naših +2. Arslanagić se totalno podredija u napadu. Jamborvić već 10p, a Thomas 4as. Ide minut odmora za Alkar. Jedan sad iznuđen faul McGlynna u NBA stilu kod šuta za tri. Zabija sva tri bacanja. Loš napad, a opet šuta Gulin nikako. Sad iz odbijanca tricu stavlja naš najbolji šuter, kapetan Bašo koji je baš uša. Arslanagić sad ukra loptu i spetlja se u kontri, šteta baš. Na play to play statistici očito nesposobni ljudi koji nisu ni rezultat točan upisali. Opet jedan lošiji napad ali izborija se Paić koji je uša umisto Thomasa. Paić kad je ispod koša onda doprinosi puno, al on to nikako da svati. Pogađa oba bacanja. Arslanagić dobar u obrani, sasvim solidno brani McGlynna. Evo i uzea je loptu i asistira Paiću brzo za +6. Smanjuje Alkar. Opet sad Paić bezveze tricu puca. Sad Arslanagić faljiva dva bacanja. Alkar ne zabija. Napokon dobra akcija, Solomun zakucava. Na kraju imamo solidnu prednost za dalje. (15-21)

Inače ogromna opaska svima koji vode statistike na utakmici da gledaju bar malo. Prvo uživo stoji krivi rezultat, Alkaru fali poen. Onda su tri poena upisali Vučiću, a nijedan McGlynnu iako čovik ima tri. Kod nas Jambrović ima 10p, a Gulin nijedan iako su mu upisali dva i Thomasu fali asist. Strašno, i prošu utakmicu su se zagubili u jednoj minuti i nikako to nisu ispravili, onda je bija Pleadin ja mislim.

Druga četvrtina: Otvaramo tricom Solomuna, jako lipo i sad ima dobru obranu. Paić sad posteriziran, ali srića nije potonija i odma je vratija poene na +9. Bezveze sad šaljemo Alkar na bacanja. Ostavili su Bašu samog, a to je naravno čista trica, prvi puta +10. Vraća je odma Alkar. Mala serija Alkara i evo ih na 5 razlike u zaostatku. Paić sad dobar pod košem, imat će bacanja. Siguran oba. Loša obrana sad. Srića u napadu Thomas dobro vidi na trici, a kog drugog nego Bašu, nova trica, imamo +8. Kakav idiotski faul Gulina, pa ovo je strašno za vidit kako ne misli glavom. Alkar polovičan sa linije. Evo prozva sam ga, pa je lipo napravija Gulin 2+1. Nažalost ništa od slobodnog. Sad Alkar koš faul, isto faljivaju bacanje. Izgubili smo loptu, ali vrhunski reagira Arslanagić i krade loptu za kontru i novih 2+1 Gulina. Prije bacanja Alkar će na minut odmora. Potvrđuje bacanje. Ako ništa dobro se obrana igra sa naše strane. Opet Paić idiotska trica. Ulazimo u bonus i prvi put će TO tražit Milačić. Alkar jako loš sa trice zasad. Paić lipo ispod koša, čim je ispod daje poene, evo +12. Malo loše igre prikida McGlynn nemoguće polaganje. Opet Paić odličan ispod koša. Sad još i krade loptu za 2+1, odlične minute za njega, samo da trice ne puca. Velikih +15. Diže Thomas na +17. Sad mu McGlynn opet iznužuje NBA faul kod šuta, šteta jer je obrana dosta dobra. Polovičan. Nama isto polovičan Paić, već 16p njegovih. Obranili smo i zadnji šut za odlično prvo poluvrime, ali tako je i zadnji puta bilo. Ajmo dobit ovo! (17-28)

Treća četvrtina: Otvara odličnom obranom Paić. Gulin ide na liniju odma u nastavku. Polovičan za naš pedeseti poen. Alkar postiže tešku dugu dvicu. Odlična akcija nakon malo nervoze Paić za Gulina za +18. Malo loših stvari sa obe strane pa opet neki blesavi faul na trici radimo. Više to domaći isforsiraju nego šta je. Stavljaju sva tri. Thomas sad lipa duga dvica. Dobro branimo pod košem i iz kontre opet Gulin 2+1. Stavlja bacanje. Thomas iz dobre obrane u kontru za velikih +20. TO Alkar. Faljivaju tricu, ali faljiva i Thomas. Evo trice Alkara nakon dugo vrimena. Solomun glup faul u napadu. Lošije razdoblje sa obe strane. Smanjuje još malo Alkar sa linije bacanja. Thomas sad opet faljiva, malo fali svaki put za poene. Lošiji su napadi sada i evo trice Alkara za 12 razlike. TO Milačić jer smo malo stali. Jako loš napad izvuka je nekako Bašo sa dva poena. Odma nakon diže i Paić pod košem to na +16. Dobra sad njegova obrana i imamo novi napad. Lipa akcija za Jambrovićeve nove poene. Nakon dugo vrimena dobra reakcija iza minute odmora. Sad će minut odmora imat Alkar. Branimo se, a tricu stavlja Arslanagić za +21. Sa sirenom ipak McGlynn ubacuje 2p. Velika prednost, ajmo dobit! (17-19)

Četvrta četvrtina: Otvara Alkar sa loptom u bunar, točnije našom dobrom obranom. Loš napad, a u nastavku će Alkar na liniju bacanja. Stavlja oba. Curi nam van trica. Alkar žuri i ide nam na ruku. Odlična obrana danas, očito se puno radilo na tome. Sporije igramo napade zbog vrimena, ali nisu baš dobri, nemamo poena već tri minute. Prominit će to Arslanagić sa tricom za okruglih 20 razlike. TO Alkar. Odma krademo loptu. Malo smanjuje i Alkar sada sa 2p. Minuta sad bez poena. Loši su napadi sada i reagira Milačić sa minutom odmora. Sad nepotreban faul Gulin za bacanja, nije Alkar ništa moga. Thomas sad stavlja dugu dvicu nakon šta je sve sam napravija. Sad krade loptu i lipo na drugi obruč, imamo +21. Novi poeni Thomasa, sad je malo podeblja svoj konto. Evo zadnjih minut ipo za Grguricu, a zadnji minut igrat će i Antić. Za kraj Bašo u novoj mladosti trči kontru i dobija 2+1. Napokon mirna i sigurna pobjeda, bravo za sve. Na kraju velikih +22! (7-12)

022Sebenico
022Sebenico
19. ožujka 2022. u 20:43

Za one koji vole statistiku samo male korekcije u današnjoj utakmici, a to je da Gulinu triba oduzet 2p i po poen od toga pripisat Baši i Jambroviću. Po tome je Gulin da 12, Jambrović isto, a Bašo 14. Uz to Thomas ima jednu asistenciju više, znači 6.

022Sebenico
022Sebenico
19. ožujka 2022. u 20:47

Inače kako sam veliki kritičar danas moram pohvalit sve, a počet ću od Milačića koji je dobro spremija obranu, napad bi moga još malo bolje. Arslanagić ka da je drugi tip igrača, totalno u obrani, a u napadu koristan, uzea je samo 4 šuta danas, a dosad je zna i 10+. Thomas pravo pojačanje, jako brz i siguran sa loptom, da još namisti malo ruku za tri biti će odličan. Jambrović standardno koristan ka i naš Bašo. Gulin danas jako dobar iako je lošije krenija, opet tu ima mušica, ali kad oće može donit nešto u napadu i obrani. Paić je najbolji pod košem, kad se drži toga je odličan, nek se ostavi trica i krene trpat iz reketa i imat će stalno 15-20p. Solomun korektan, obrana odlična, napad može bolje. Svima pohvale za obranu! Ajmo se izvuć sa dna.

moremoje
moremoje
20. ožujka 2022. u 07:17

Bravo za Sibenku virova san da mogu a to su i pokazali, dogorilo pa svi dali sve najboje,ajmo daje.

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 18.498
20. ožujka 2022. u 08:40

Bitan rezultat. Kad se vraćaju ozlijeđeni?

Vidi cijeli citat

Rebic isto vjerovatno , premda sam ga videl na klupi sinoć.

22. ožujka 2022. u 08:02

Vidiš da ste paničarili bez razloga...pored ovakve Puntamike niko nemoze ispast iz premjeruse osim njih.....ak će se bas Morat igrat majstorica sa drugoligaše i to s dobije bez muke....

022Sebenico
022Sebenico
22. ožujka 2022. u 11:31

replicant je napisao/la:

Puntamika je stvarno loša, ali opet sasvim pristojan rezultat se ostvarija kod Škrljeva unatoč porazu. Dobro da se dovea Thomas jer igra odma izgleda rasterećenije. Triba sad to sve potvrdit baš protiv Sonika ovaj tjedan i onda je to sve stvarno puno mirnije. Šta se tiče svih ostalih trenutno mi je za tu majstoricu još najizgledniji Osijek. Evo sad igraju turnir Aba2 nakon poraza od Dubrave, pa im stiže Alkar, a uz zagrijanog McGlynna, sa pobjednom Alkara eto Osijeka u velikim problemima.