makina je napisao/la:

Pa ni daj van blistalo i sa Freemanom. Ako se uzme u obzir daj umisto Hermesa u ligu ušla Cedevita junior i daj Dubrava jača nega prošle godne ni prošlogodišnja sezona puno boja nega ova. Tus ostvarene 5 od 6 mogući pobida prošle sezone.

Osobno mislin da je Šibenki tribala zamina za Kujundžića i morda neko ka prošle godne Milković. Kolko go se odeka puše na Arslanagića i Rebića ne vidin da u tem grmu leži zec.

Vidi cijeli citat

Je, al Šibenka je cilu sezonu ostvarila 13 pobjeda, makneš tih 5 to je još 8 dodatnih. Od toga dva zadnja gostovanje Sonik i Zabok poraženi u zadnjoj sekundi. I još par bezveznih poraza. Freeman je bija za ovu dvojicu sada Allen Iverson, šta po racionalnijem razmišljanju, šta po boljoj efikasnosti. Miković je bija dobar u napadu, a rupetina u obrani koju uopće nije tija igrat pa bi zabija 20p, a primija 30p. Šta se tiče Kujundžića to je pozicija koju bi pokriva Širko. Ja smatram da je osta Freeman, a i Širko, a umisto Mikovića da se vratija Paić (ka šta i je) da bi takva ekipa bila jača od ove za 30ak%

22. veljače 2022. u 18:17

Eto bijaj tu i Širko koji bi oven rosteru i te kako značija.

Pa ja kontan da Šibenka i ove godne more uzet 10 do 12 pobida. Pa i ove godnej bilo rasipa bodova.

[uredio makina - 22. veljače 2022. u 18:17]
022Sebenico
022Sebenico
23. veljače 2022. u 19:37

Najvažnija utakmica u dosadašnjem dijelu sezone! Sastav kompletan, fali nam novopotpisan amer, a bome ni kod Dubrave nema amera koji je bija doša i od zadnje utakmice nemaju Rađe Jr.

Šibenka - Dubrava Furnir

Prva četvrtina: Neloš prvi napad, ali promašaj jer tricu puca Arslanagić. Dubrava otvara tricom. Sad dva brža napada i prvi puta vodimo, oba puta Jambrović. Dubrava sad srlja u napadu. Bašo sad čak dva puta maši tricu, nezapamćeno. Kažnjava Dubrava novim poenima. Odma vraćamo vodstvo. Paić sad u nelošoj obrani, ali još bolje se snalazi Krajina za nove poene gostiju. Sada će Arslanagić na liniju nakon faula u prodoru. Stavlja oba. Sad loša obrana, popucali smo. Pleadin lipo navuka sada i vratija Arslanagiću koji zabija za 3. Krajina opet pogađa jako težak šut kontra Paića. Zato Pave vraća novom tricom. Prvo naše odvajanje na +5 sada, pogodija je Jambrović, već 8p. Obranili smo se, al bezveze žuri Arslanagić, srića Pleadin prati i krade loptu. Zove Šarin minutu odmora. Odma žurimo u napadu, al Paić je izborija novi sa skokom. Faljivamo novi napad, samo bezveze žurimo. Faljivamo dosta otvorenih trica, ali Paić odlično kupi napadačke skokove. Evo napokon pogođena otvorena trica, Bašo, tek iz četvrtog puta. Dubrava bezidejna. Dižemo na +10. Sa malo sriće Dubrava do poena nakon dugo vrimena. Solomunu sad curi iz koša, šteta. Dubrava opet smanjuje. Vraćamo tricom, Jambrović, već je dvoznamenkast. Al vraća tricu i Dubrava, skroz smo popustili obranu nakon par izmjena. Dubrava sa linije pripolovila zaostatak koji smo imali na -5. Gulin sili napad bezveze. Dubrava mirno do kraja i samo su na -3. Šteta, sa par izmjena smo totalno pali i od komotnih +10 vratili smo goste vrlo brzo. (24-21)

Druga četvrtina: Dubrava otvara sa 2+1, opet jako strpljivi napad igraju i dobro su rješili presing i evo ih u X. Napad očajan dok je Rebić unutra, srića stavlja Pleadin tricu priko ruke. Al vraćaju to odma gosti. Opet Rebić radi ništa u napadu, ulazi pod koš i dodaje gostima i oni sad imaju dva bacanja za vodstvo nakon kontre. Pogađaju oba. Arslanagić je uša i na silu ubacuje polaganje sada. Jedan loš napad Furnira sada, točnije naše dobro pokrivanje. Opet Rebić radi očajnu stvar koju vadi Pleadin skokom u napadu i 2+1. Očito je da je Rebić miljenik Damira, ali da ga ne želi zaminit nakon bar 3-4 glupa napada to mi nije jasno. Opet Rebić prodaje loptu koju smo lako osvojili i Dubrava smanjuje na po koša zaostatka. TO Milačić. Kako to biva iza minute odmora ide grozan napad koji spašava Paić skokom u napadu. Festival napucanih trica, a akcije nigdi kod nas. Paić sad stavlja tricu, mora valjda neka i ući. Po običaju odma vraćaju gosti. Jambrović daje idiotsku loptu za Pleadina koji za spašavanje dobija nagradu u vidu klupe. Evo Dubrave u vodstvu, lip asist mladog Vidovića. Opet nikakav napad, a Paić pod košem sad kontrafaul. Ovakvi napadi nisu za kadete, pa Damire nacrtaj neki vrag da odigraju kad očito ne znaju sami izmislit. Strpljivo ide Dubrava do +3. Seriju užasnih napada prikida Rebić dobrom solo akcijom. Bašo u nikad goroj šuterskoj večeri otkako ga pamtim trica 1/5 zasada. Obe ekipe sad u bonusu. Zove Šarin minut odmora sada. Napucavanje trica jednom pogođenom prikida Arslanagić za +2. Ne pamtim da smo više skokova u napadu uvatili nego danas. Za kraj će Jambrović na liniju. Stavlja oba i imamo +4 na pola. Nevirojatno da ne kompenziramo ovakvu prednost u skokvima. Imamo čak 27 skokova, a gosti 12. (18-17)

Treća četvrtina: Odma Dubrava smanjuje tricom. Sad jedna razmjena koš za koš. Napad opet nikakav. Koliko drugih šansi imamo i nikako da se odvajamo, a normalno Dubrava to sve kažnjava novim vodstvom kroz tricu. Nažalost ozljedija se Pleadin, valjda neće bit ozibiljno. TO Milačić. Iza minute odmora ništa. Promašaji sa obe strane da bi novo poravnanje donija Rebić. Napadi Bogu za plakat, nisu ni ovima puno bolji, ali mi nemamo ni glavu ni rep. Nova trica Dubrave dok nama trice puca Paić, normalno bez uspjeha. Razdoblje koš za koš, tu smo u poravnanju. Kako mi glupo kontre igramo to je strašno, gubimo loptu pa normalno primamo lake poene. Dubrava sad stalno prva do vodstva, ali srića se ne odvajaju još malo jer imaju prilike. Minut je do kraja treće i TO sad zove Šarin dok je naša lopta. Opet akcije nema, solira Arslanagić i to radi užasno. Sad dobro kuži Gulin da imamo mali faul pa prikida napad gostiju. Za kraj smo imali napad, puca Gulin, al kratko. Greška Dubrave je dobro došla da ne zaluta još nešto zadnji sekund. Nažalost u zadnju ulazimo u minusu od dva poena. Samo 10p u trećoj dokaz kriminalnog napada i totalne bezidejnosti.(10-16)

Četvrta četvrtina: Jambrović sad solo prodor za novi X. Evo lakih poena za nas i priokrenili smo rano. Kako sad ne pratimo igrača, strašno. Arslanagić umislija da je D-Rose. I da, evo trica Dubrave. Rebić opet ide privatizirat napad, pa ti ljudi nemaju osjećaj odbit loptu od table. Jamrović sad smanjuje sa poludistance, očito jedini raspoložen danas. Loš napad spasija Solomun sa dugom dvicom, srića naša. Opet vodimo. Rebić sad posprema loptu na vrh table, jer lakše je tamo pogodit nego da on stavi tricu. Dubrava sad očajna u napadu, čim Paić dobro brani reket to bolje izgleda. Curi nam sad van trica. Solomun sad dobija vožnju na vrtuljku ispod koša i opet vodi Dubrava. Rebić ne može vodit napad osnovne škole koliko nema ideje, užasni napad. Dubrava lipo pribrojava i daje tricu, sad smo u -4. TO Milačić. Opet ništa, ovaj put je Rebić falija zicer. Popravlja to u novom napadu. Paić se sad čudi kako nema faula, a zalipilo mu je najočitiju bananu na svitu. Nova trica Dubrave sad, mali Vidović. Arslanagić sad na silu iznudija bacanja jer akcije nemamo od prve četvrtine. Stavlja oba. Srića gosti faljivaju otvoreno. Jambrović sad faljiva mrtvi zicer, točnije curi van, nemamo mi sriće ni inače al ovo je za nevirovat bilo. TO Milačić. Trica Dubrave za velikih +6. Srića Rebić sad izvuka 2+1, vjerojatno ni on ne zna kako. Nažalost ne može ubacit slobodno. Paić odlično brani reket sada. Napad loš, Arslanagić falija otvoreno, ali ka cilu večer oće nas skok u napadu. Imamo nova dva bacanja sada će na liniju Jambrović da proba smanjit. Stavlja oba. Bezveze smo ovako iskoristili mal faul sad. TO Šarin. Naravno da je Šarin nacrta lipo akciju za svog šutera i primamo tricu od malog Vidovića koji igra jako jako dobro. Brzi faul i Rebić je na liniji. Evo i Pleadina, nije ozljeđen očito, ali bolje je momka za klupu zakucat nego da igra. Pogađa Rebić oba. Dobro smo se branili, ali odbija se lopta na skok Krajini i ide on na liniju 11sec do kraja. Polovičan je. Jambrović brzo polaže. 3sec do kraja opet gosti na liniji. Babić polovičan, a onda nemamo akciju nego Rebić sili. Novi poraz, sramite se svi! Šarin je za Milačića doktor košarke. (20-21)

23. veljače 2022. u 19:40

to se je na zalost vec vidilo u prvih 20 min.: bolji protok lopte kod Furnira, a trener domacih stavlja dva centra, a nema igre za njih...ovaj poraz se je nagovjestavao dugo u prvom poluvremenu vec, treba se nadat na Amerikanca, neka vrsta "American Dream"-a u sibenskoj varijanti

[uredio narada108 - 23. veljače 2022. u 19:40]
makina
makina
23. veljače 2022. u 19:42

022Sebenico je napisao/la:

Ja od Alkara pratin šta radi Milačić i definitivno nije talentiran trener.

Ko njega se puno i previše radi a svi mu igrači iza leđa govoridu daj većina tega potrošeno u nepotribne stvari. Doslovce igrače zasiti košarkon.

Ima taki još u Premijerki na žalost.

Šarin odlično diluje sa strane parketa. Pari da poštuje igrače i njiov doprinos kaki god da je.

022Sebenico
022Sebenico
23. veljače 2022. u 19:47

Ekipa kojoj dva poluinvalida vode igru. Arslanagić misli da je brz ka metak onda odbija loptu od table ka da je kamen. Danas opet fenomenalan sa svojih 4 od 15 u šutu. Rebić izgubljen u vrimenu i prostoru isto fenomenalan danas sa visokih 5 od 14 u šutu. Pa jel vrime da daš Pleadinu kreaciju, a ne momak danas drugi dio nije ni igra. I onda uđe na kraju i dokaže da ozljede nije bilo. Danas smo uvatili 19 skokova u napadu, ej jebote 19 skokova, a zabilo se 13p iz druge šanse. Bašo promašija u startu i ako on ne stavi tricu neće niko, 7 od 32 šut za 3, alo 32 šuta na 70ak poena. Ma gadi mi se sve ovo, valjda Milačić ima neku odštetu kad ga ne tiraju jer nemam drugo objašnjenje.