Odustal sam, obrisal, u stvari nije bitno, oni koji vide, znaju u ostalom već i zainteresirane agencije su reagirale )(Miško, Octagon),(samo mi je žal da ni u mojoj)

Šibenik pre par godina imal je mogućnost kak ima retko tko ...Braća Ivišići, Pleadin, Klarin i još dovedes sto ti fali i eto Mege ali sitni interesi su sve to rasturili, kokošarenje i spocitanje...

Hrvatska ima puno bolje telente neg se na prvu da zaključit, samo treneri su kronično loši, ali mislim da ipak ovi koji vrede će u konačnici ispilivat.

[uredio lajbeton - 24. veljače 2022. u 15:52]
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
24. veljače 2022. u 21:24

bio sam skeptican na pocetku sezone glede Milacica u Sibeniku, malo je corona bila iskrivila ukupnu sliku i lige i ekipa, a onda su se dogodile neke dobre utakmice (Zabok, Osijek, cak i kup protiv Gorice unatoc porazu), cak u gostima, tako da sam imao neku nadu....mislim da je predstava u Sinju i protiv Dubrave, plus takva izjava, potpis na pismo otpusta...to puno kaze o drzanju trenera ako trabunja o "maksimumu ekipe"...pa covjece pogodi ciji je zadatak podici taj maksimum iz tjedna u tjedan

Ante Nakić - ukratko

Strašno veliki intervju od dva paragrafa jer novinari nisu u stanju ništa konkretnije pitat, doduše možda i predsjednik ne može više ni sročit. Kaže da Milačić neće plaćat glavom, samo da se ta odluka ne odbije vama u glavu jer ovo šta on trenira nije baš za nazvat košarkom. Spominje i bazu od 6-7 igrača za dogodine (a kojih?) kao i napredak Rebića? Krasan napredak kvazi playa koji brojke može napumpat u garbage timeu jedino. Dugoročni projekt nebi da smo Philadelphia 76ersi.

Šibenski - kratko

Iz ovih par naklapanja samo ću izdvojit ovo šta je reka Šarin, a čini mi se da ćemo na to jako dugo čekati: “Šibenik zaslužuje pravi klub”.

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
022Sebenico
022Sebenico
03. ožujka 2022. u 11:16

Naš trenerski mag, šibenski Gregg Popovich daje izvrsnu najavu za sutrašnju utakmicu. Od danas nas zovite GKK Mikro trauma jer nema drugog načina da se kaže da je neko nespreman jer je to sve mikrotrauma. Igramo protiv najbolje ekipe u državi trenutno i mi ne možemo računat na Pleadina i Rebića izgleda. Ako mislite da smo se pojačali, varate se jer pazite apsurda naš Amer je doša izvan nekakvih rokova i nema pravo nastupa. Naravno već tri tjedna ne može se skupit 10 ljudi na treningu. Mislim da je pravo vrime da ovaj klub dobije prefiks polu isprid onoga profesionalni.

moremoje
moremoje
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
04. ožujka 2022. u 09:30

Zna neko ca je s Pleadinon i Rebicen, jesu ozlide, igraju, ili ne?

022Sebenico
022Sebenico
04. ožujka 2022. u 19:34

Zadnja utakmica ovog regularnog dijela nakon kojeg nas čeka grčenje za ostanak, ali ako ispadne pored ovakvog Sonika onda nismo ni za šta. U sastavu, bar u zapisniku su danas i Pleadin i Rebić iako naš strateg tvrdi da imaju mikrotraume, vjerojatno neće igrat. Također, neće igrat ni Solomun. Vratija se Klarin u sastav, a novopridošli Amer nije doša u rokovima pa utakmicu opet gleda sa C tribine. U prvoj nas predvodi Domagoj Bašić, a na drugoj strani čekaju naši Radovčić i Nakić. Inače kapetanu je ovo danas 250-a utakmica u najlipšem dresu, naklon do poda, pravi raritet u HR košarci.

Šibenka - Cibona

Prva četvrtina: Za start neloša obrana, ali u skoku radi faul Bašić. Malo bezidejna Cibona prvi napad. Naš napad dobro igra Paić, a nakon skoka u napadu Gulin se ne može dobacit do koša sa trice, stašan igrač. Kažnjava Nakić, ipak dva poena. Opet ništa u napadu. Cibona isto loš napad, ali uspili su novi faul izborit. U igri ovako rano Grgurica. Arslanagić play bez ikakve vizije na terenu, lopta u bunar. Napucava se Radovčić sa 9m pa je i dalje rezultat samo 0:2 za goste. Arslanagić opet dodat ne zna i evo kontre. Onda se opet naš veliki play napucava bez ikakva osjećaja, užasno kakav igrač nam vodi igru. Napad statičan za poludit, niko se ne kreće i onda se na kraju puca priko ruke. Srića evo Antić lipo vata skok. Gulinu sad oproštena čisto nošena lopta i srića na tome jer je uspija nekako izvuć poene uz faul iz kojeg imamo loptu. Sad Paić realizira. Evo izjednačenja. Loš napad Cibone, imamo priliku povest. Zalipilo je Antića sad, fali mu žara prima košu. Ovaj napad naš sad bi tribalo uvest u neku komičnu seriju, sa trice prima centru se dodavaju Paić i Antić ka da su odbojkaši, a ostali stoje i gledaju, užas za oči. Šaljemo Nakića na bacanja, ne promašuje. Gulin jedva loptu prinija pokraj Nakića, opet napad nikakav, kontru je uspija izblokirat Gulin i tako se malo iskupija za prinošenje. Opet neloša situacija za Antića i opet pripadnut. Evo i prve trice, ali za goste. Sad loš napad sa obe strane. Druga trica Cibone i evo odvajanja na 8 razlike. Ide TO Milačića. Solo prodor Arslanagića za smanjenje. Obranili smo se i evo ušla nam je trica nekako, Arslanagića, smanjujemo na -3. Nakić nam konstantno presingom oduzme 10sec napada. Nova trica Cibone. Arslanagić privatizira ali opet mu ulazi trica. Obranili smo se dobro sada. Brzo smo to prodali i primili kontru. Opet greška koju kažnjava Nakić. Loš napad i nova trica gostiju. Inače prvi put duže vrime igra Grgurica, a skupa sa Antićem malo je reć da su se pripali. Na kraju ove loše četvrtine pune grešaka mi smo u minusu od 10p. Čak 8 izgubljenih lopti smo imali. (12-22)

Druga četvrtina: Sudci nam na stratu odma opraštaju grešku Jambrovića. Ne vridi to ništa i opet primamo dugu dvicu. Opet nas je zalipilo pošteno, kupe Cibosi blokade jako lagano. Sa bacanja se povećava prednost gostiju. Užas od grešaka, pa ovo ni kadeti nebi smili radit. Jedva je upalo ovo Gulinu sada, prvi poeni nakon 3min igre u drugoj. Opet greška, užasno je ovo, evo gostiju na 16 razlike. Napokon neka suvisla akcije Paića i Baše za polaganje. Koraci Cibone i evo opet polaganje, ovaj put Paić, malo vezanih poena. Odma vraćaju gosti. Izbolkiralo nas je opet, ali Grgurica vata otpadak i ubacuje poene, bravo za to. Trica Cibone nakon ofanzivnog skoka. Jambrović solira za svoje prve poene kroz dugu dvicu. Sipaju trice gosti, jedva ih pratimo u protoku. Opet greška i evo malo atrakcije, alley-oop za +18. TO Milačić. Pod košem se bori Paić i ide na bacanja, polovičan. Ispada lopta gostima iz obruča. Trica Baše, onako kako samo on u ekipi može. Odma to vraća Cibona. Dobro napada koš Paić i opet će na liniju sada, opet jedno od dva. Greške rade i gosti, ali uveli su dicu da igraju. Sad trica malog Grgurice, lipo igra kad se malo oslobodija početnog straha. Umisto da još smanjimo primamo brzo poene, opet smo u -15. Dižu to još polaganjem. Sad i zakucavanje gostiju, opet su uvatili zalet, čisto da dokažu kakva je razlika. Opet sada trica Grgurice, 8p mladog momka, bar nešto dobro trenutno. Za kraj još poeni gostiju, čak 51 njihov. Velik minus, ali ništa neočekivano, igra jako loša. (21-29)

Treća četvrtina: Otvaranje treće sa koracim gostiju. Loš napad. Po ko zna koji put danas nam je prisiklo loptu. Nova trica Cibone i evo ih priko 20 razlike. Arslanagić sad radije puca nemoguće nego dodaje, krasne odluke. Po košem sad Paić prelako popušta prid Popićem. Gulin sad na silu ubacuje naše prve poene u drugom dijelu. Sad naša dobra obrana. Opet poeni Gulina, jako težak šut je bija. Vraćaju gosti. Minuta loše košarke sa obe strane. Polaže Jambrović. Brzo diže opet Cibona. TO Milačića. Naše užasne napade prikida kapetan jer jedini zna zabit tricu. Isto tako muka je pogodit i oba bacanja kad dobijemo priliku. Gosti su na 26 razlike. Osjećaj ka da gledam neke mlađe kategorije koje su 3-4god razlike. (13-21)

Četvrta četvrtina: Rekreativno će se odradit ova četvrtina po svemu sudeći, bez nekih prevelikih rezultatskih klackalica, stoga neću dalje ni pisat. Poraz je tu, al ako ćemo tražit išta pozitivno u ovom cjelokupnom sivilu onda su to minute za Grguricu i Antića. Čekamo grčevitu borbu u 10 utakmica ostanka. Na kraju 25 razlike. (16-15)

moremoje
moremoje
04. ožujka 2022. u 20:09

Pofala za minute i igru Grgurice i Antica, malo nas je bilo, nemeres sa sedan igraca, ali u prvon poluvrimenu su gubili lopte ki na traci.

Ceka nas borba ali ja virujen da cemo ostat.

narada108
narada108
04. ožujka 2022. u 20:32

ponekad se ne mora pratit utakmica nit uzivo nit na play by play , nego samo gledajuci rostere i minute da bi se znao pristup....Pleadin i Solomun ne igraju, jebes mikrotraumu, odkad je sporta je bilo frustracije...ides odigrati postenu iducu utakmicu...to jest ako te trener stavi...ako ne..nosis taj mikro-film sa sobom

022Sebenico
022Sebenico
05. ožujka 2022. u 10:30

narada108 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Pleadin je zadnju krivo doskočija i iako je uša prid kraj vjerojatno nije bia spreman. Ko zna kako je i trenira ovaj tjedan. Bolje i da se nije trošija jučer nego da igra spreman ovu Ligu za ostanak. Za Solomuna su rekli da je jučer neposredno prid utakmicu ozljedija kolino, vjerojatno ništa strašno, ali nije ga se tilo stavljat.

022Sebenico
022Sebenico
16. ožujka 2022. u 10:37

Prvu utakmicu u LZO otvaramo u Sinju di nismo dobili zadnjih 6 godina. Zadnju pobjedu tamo imali smo sa onom ekipom Halilović, Siriščević itd. Dobra stvar šta njima nema Gilberta koji ih je zadnji puta sam vratija u egal, a mi tribamo bit svjesni da ćemo teško ponovit postotak šuta od zadnji puta u Sinju. Sve u svemu bit će čupanje živaca ovih 10 utakmica, samo za prave mazohiste.