Pristupio: 22.08.2021.
Poruka: 188
14. siječnja 2023. u 18:37

Lebo očito može igrat, bas mi je bezveze da se najavi sezona razvoja i mladih igrača pa dovedes Brzoju i zalijepis Lebu na klupu.

On bi trebao bit u ulozi Matea od prije par sezona, mi razvijamo jebenog Brzoju zbog nekog kvazi rezultata dok on sjedi na klupi.

Vidi cijeli citat

Sta to je Lebo trebao biti nakon sto je dosao iz amaterske lige i odmah ozljedio krizne ligamente, pauzirao godinu dana? Mozda ga odmah ove sezone gurnuti za prvu opciju na 2 sta li?

Boze sacuvaj

"martyr"
"martyr"
Poruka: 188
15. siječnja 2023. u 00:25

Ta prica o kriznom je za prvi dio sezone, ne postoji izlika da Lebo ne starta i igra svaku tekmu 25+ minuta, jedan od najvecih talenata u svom godistu dok nije kod nas dosao.

Ivanov i Brzoja ce uzet svojih 25+ minuta, pobijedit par tekmi i otic dalje.

Za Lebu se moze dobit odsteta ako ga se izgradi, daj malo pameti.

citamsamo
citamsamo
15. siječnja 2023. u 07:42

Lebo igra, razvija se i izgradjuje se. Ovo mu je PRVA sezona u zivotu na ozbiljnom nivou i to nakon ozljede gdje nije trenirao sve do 7-8 mjeseca 2022. godine, skoro godinu dana. Momak je doslovno preskocio 3 stepenice u svojoj karijeri. A uz to sve momak ima 20tak minuta u prvenstvu BiH...

Duje koji je upisivao minute u ABA1 ligi i ABA U19 tek zadnje dvije utakmice nadolazi sebi npr.

I tko ista prati zna da se ove sezone rezultat neki ozbiljan ne gonja, to sto ih je Vela odlicno poslozio i bez jednog centra upisujemo pobjede to je neka druga stvar. Da nema Brzoje i Ivanova ova ekipa bi ličila na tko zna šta, i kako bi se onda u porazima mladi razvijali?

iluridze_sb
iluridze_sb
17. siječnja 2023. u 10:17

Košarkaši Širokog u narednom kolu u četvrtak gostuju u susjednom Posušju, a ta sa utakmica ujedno računa i kao polufinale Kupa Herceg Bosne. Prijenos kao i uvijek na YT kanalu saveza, a igra se od 19h

@citamsamo postoji li mogućnost da utakmica bude i na RTV HB?