Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 1.871
01. veljače 2023. u 09:12

iluridze_sb je napisao/la:

Večeras od 19h Široki igra prvenstvenu utakmicu u Mrkonjić Gradu protiv Mladosti, prijenos na YT kanalu saveza

Domaćima ne cvjetaju ruže ove sezone i trenutno su na posljednjem mjestu sa samo jednom pobjedom, dok je Široki na omjeru 12-0... Kod naših je umor sigurno prisutan tako da očekujem veću minutažu za mlađu ekipu, ne bi svakako trebalo biti problema

Vidi cijeli citat

Nadamo se da neće biti problema ali nikad se ne zna, moramo i mi jednu izgubit u prvenstvu...

iluridze_sb
iluridze_sb
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.721
01. veljače 2023. u 23:34

Teskom mukom, nakon dva produzetka, Siroki je uspio savladati Mladost rezultatom 93-88

Nije bila nasa vecer... Umor prije svega, izrazito lose suterski raspolozeni, ali na krilima Emannuela Littlea koji je zabio 31 poen i upisao 13 skokova Siroki je ubiljezio i 13. uzastopnu pobjedu u ligi. Osim sjajnog Littlea, iskazao se i Mile Covic sa double double ucinkom, 18 poena i 10 skokova

Nama podhitno treba dobar suter

Ustat ce opet ponosna i jaka
citamsamo
citamsamo
02. veljače 2023. u 08:37

Jedina zamjerka sinoc je ta da je Ivanov igrao 46 minuta... Ovo nam je bila peta utakmica u 14 dana... Treba ga u subotu protiv Proma maksimalno odmoriti...

iluridze_sb
iluridze_sb
04. veljače 2023. u 22:15

Siroki se poigrao sa gostima iz Donjeg Vakufa i ubiljezio uvjerljivu pobjedu 100-61, i tako nastavio nestvaran niz od 14 pobjeda zaredom u prvenstvu

Brzoja odigrao jako dobru utakmicu i ubiljezio 22 poena. Bitno naglasiti da su svi danas dobili minutazu i da su se svi igraci upisali u listu strijelaca

Sljedeca utakmica je vruce gostovanje u Tuzli kod Slobode

citamsamo
citamsamo
05. veljače 2023. u 00:19

Utorak finale Kupa HB u Mostaru od 18h..

citamsamo
citamsamo
07. veljače 2023. u 18:35

Poluvrijeme Kupa HB, Zrinjski - Siroki 36:65...

iluridze_sb
iluridze_sb
07. veljače 2023. u 22:49

Uvjerljiva pobjeda na kraju, 70:110, sedmi Kup Herceg Bosne je tu

Najbitnije, svi stariji su odmoreni zadnje dvije utakmice, a neki omladinci su fino iskoristili minute

Kakav je Brala, jeli napreduje što ?

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
citamsamo
citamsamo
08. veljače 2023. u 07:48

LazialZD je napisao/la:

Promjenjiv ko vremenska prognoza, brzo ce on basketat po zlatnim terenima HT premijer lige, daj Boze da se varam.

[uredio citamsamo - 08. veljače 2023. u 07:48]
iluridze_sb
iluridze_sb
12. veljače 2023. u 20:51

15-0

Na teskom gostovanju u Tuzli, Siroki je u neizvjesnoj zavrsnici pobjedio Slobodu sa 85-79