Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 4.001
06. veljače 2011. u 19:13
Čestitke braći iz Širokog. Uvijek je lijepo kad padne euroligaš, a Široki je upisao čak dvije pobjede ove sezone protiv top 16 euroligaša. Nakon Partizana kihnula je i Olimpija...
Kad, ako ne sad!
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
06. veljače 2011. u 19:25
francesco totti je napisao/la:
sad se vjerujem i definitivno osiguro ostanak ,tako da se može pustit Zadru zadnje kolo
Vidi cijeli citat

Još samo dobiti Zvijezdu u Beogradu
Pristupio: 19.06.2007.
Poruka: 5.875
12. veljače 2011. u 12:10
Danas polufinale kupa sa Igokeom!  Pobjednik ce vjerovatno i osvojiti jer je ovaj drugi par dosta slabiji Bosna Capljina.
Zvrx
Zvrx
12. veljače 2011. u 12:15
Zašto na bosanskoj wikipediji ima malo podataka o HKK Širokom? Nikog nije briga i to ne želi opširnije urediti ili je posrijedi nekakva cenzura?

Zanimljivo je kako na hrvatskoj wikipediji ima znatno opširniji tekst...

12. veljače 2011. u 12:17
Zvrx je napisao/la:

Pogledaj roster i dres pa ce ti biti jasnije!

Zvrx
Zvrx
12. veljače 2011. u 12:25
Sve je to meni jasno, al malo veći tekst na bosanskoj stranici ne bi škodio. Sretno protiv Igokee. Javite kako je prošlo da možemo čestitat.
12. veljače 2011. u 12:58
Hvala, tek kad dodjem sa utakmicem ostavim post ako se ne napijem poslije!
Pristupio: 31.07.2010.
Poruka: 562
13. veljače 2011. u 00:08
Jako zanimljiva utakmica protiv Igokee. Široki pobjedio 104:100 nakon produžetka.

Što reći, Grgat dominantan , igrač utakmice za Široki, napravio je double-double, nemam statistiku, ali negdje oko 15 poena i isto toliko skokova. Iznenađenje utakmice je Peršić, koji je ušao u drugom poluvremenu i odigrao odlično, osim onog šuta na kraju utakmice, pri 88:88, kada je pogodio rub table , sve u svemu drugi najbolji igrač Širokog. Pilepić se, iako ga nije bilo većinu utakmice, pokazao čovjekom odluke. U posljednjoj minuti produžetka imao slobodna bacanja 6/6, i opet pokazao da u najvažnijim trenutcima utakmice ima mirnu ruku. Ostali, više-manje, dobri.

Kod Igokee bih izdvojio Amerikanca Chasea koji je bio igrač utakmice, nosio je Igokeu cijelu utakmicu.

Široki još jednom pokazao da ne zna mirno privesti utakmicu kraju. U zadnjoj minuti utakmice Široki je imao prednost od 6 poena, i ispustio ju je stvarno bezveze. Velić im u prvom Time-Outu kaže da čekaju do 8-e sekunde i zatim idu na koš, u sljedećem napadu  Barać šutira negdje kod 13-e sekunde, promaši, i zatim u skoku Špralja napravi faul, i Igokea dobije dva brza slobodna bacanja.
U sljedećem Time-Outu 10 sekundi do kraja, kad Široki vodi 3 razlike (Igokea ima loptu), Velić im kaže da im ne dopuste šut za 3, ako budu na šutu za 3 da naprave niski faul, da im ne dopuste da uopće podignu loptu. Što se događa u tom napadu? Štemberger faulira Chasea dok je ovaj šutirao za tricu. Ovaj daje tri bacanja i ide se u produžetke.

Ali dobro, na kraju su ipak pobijedili, i osvojit će kup protiv Bosne.
[uredio A-team - 13. veljače 2011. u 00:10]
13. veljače 2011. u 10:04
Nijedna nasa utakmica u zadnje vrijeme ne moze mirno zavrsiti! Dugo smo lomili Igokeu i na kraju je uspjeli slomiti. Bilo je i cudnih sudackih odluka, pogotovo hrvatskog suca koji je svojim odlukama dovodio dvoranu do ludila, pogotovo svojim cinicnim smijanjem na centru igralista. Ali eto uspijeli smo ih pobjediti najvise mirnocom Pilepica na kraju. Decko stvarno ima muda gadjati slobodna bez greske u trenucima kad se odlucuje utakmica.

Ovakve utakmice su jako dobre za ove mlade igrace i na ovakvim utakmica se postaje igrac!
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
13. veljače 2011. u 10:18