HKS

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
06. lipnja 2026. u 15:18

highlight je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Ovo ti je grunfe simonova odluka, odnosno on je taj koji odlucuje u dogovoru s mijatovicem te igracima di i sto a ocigledno se iz nekog razloga boje zadra. Bojin se da ce ih taj pickast pristup kostat protiv izraela jer protiv njih ce ti ikako tribat domaci teren a svaka cast osijecanima, medutim sumnjam da su ga u stanju stvoriti

Vidi cijeli citat

Simonova odluka, stvarno? Simon tu ne odlucuje ima tu jacih faca od njega koje vedre i oblace. Kako je krenulo ako se ne igra u Zadru , nema pobjede? Boje se Zadra, pickasti...u Osijeku pa sto? Ne mora biti ni Zagreb a ni Zadar, jer Osjek je u Poljskoj pa nece biti domacinska atmosfera? Stvarno pojedinici trolaju na najjace ali bez smisla. HKS je uhljebnicka ekipa koja ne radi nista i od prigode do prigode se pojave i to je to. Igra se doma i ako ne dobijemo za to je odgovoran HKS, igraci, izbornik itd. 

Vidi cijeli citat

Nego cija? Odlucuje o ovakvim stvarima, to mu je posa ako nisi zna pa evo da znas za ubuduce. Pa ocigledno je da postoji strah od gostovanja u zadru, jel kako drugacije objasniti da hrvatska u kompletnom sastavu u srid lita neigra u zadru koji ima najbolju dvoranu za kosarkasku utakmicu u hrvatskoj nego se ide u osijek u tri puta manju dvoranu a da ne govorim koji je paka od vrimena gori po litu. Osijek nema kosarkasku publiku, tocka i nema uopce potribe ici dalje...

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.025
06. lipnja 2026. u 16:09

xxx01 je napisao/la:

highlight je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Ovo ti je grunfe simonova odluka, odnosno on je taj koji odlucuje u dogovoru s mijatovicem te igracima di i sto a ocigledno se iz nekog razloga boje zadra. Bojin se da ce ih taj pickast pristup kostat protiv izraela jer protiv njih ce ti ikako tribat domaci teren a svaka cast osijecanima, medutim sumnjam da su ga u stanju stvoriti

Vidi cijeli citat

Simonova odluka, stvarno? Simon tu ne odlucuje ima tu jacih faca od njega koje vedre i oblace. Kako je krenulo ako se ne igra u Zadru , nema pobjede? Boje se Zadra, pickasti...u Osijeku pa sto? Ne mora biti ni Zagreb a ni Zadar, jer Osjek je u Poljskoj pa nece biti domacinska atmosfera? Stvarno pojedinici trolaju na najjace ali bez smisla. HKS je uhljebnicka ekipa koja ne radi nista i od prigode do prigode se pojave i to je to. Igra se doma i ako ne dobijemo za to je odgovoran HKS, igraci, izbornik itd. 

Vidi cijeli citat

Nego cija? Odlucuje o ovakvim stvarima, to mu je posa ako nisi zna pa evo da znas za ubuduce. Pa ocigledno je da postoji strah od gostovanja u zadru, jel kako drugacije objasniti da hrvatska u kompletnom sastavu u srid lita neigra u zadru koji ima najbolju dvoranu za kosarkasku utakmicu u hrvatskoj nego se ide u osijek u tri puta manju dvoranu a da ne govorim koji je paka od vrimena gori po litu. Osijek nema kosarkasku publiku, tocka i nema uopce potribe ici dalje...

Vidi cijeli citat


Idu u Osijek kao nogometna reprezentacija pa im onda kompletna publika žviždi.... Samo vi ajde stalno u Osijek kao nogometaši, rukometaši.... jer Osijek je valjda veća Hrvatska nego Zadar.

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.985
06. lipnja 2026. u 18:51

highlight je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Ovo ti je grunfe simonova odluka, odnosno on je taj koji odlucuje u dogovoru s mijatovicem te igracima di i sto a ocigledno se iz nekog razloga boje zadra. Bojin se da ce ih taj pickast pristup kostat protiv izraela jer protiv njih ce ti ikako tribat domaci teren a svaka cast osijecanima, medutim sumnjam da su ga u stanju stvoriti

Vidi cijeli citat

Simonova odluka, stvarno? Simon tu ne odlucuje ima tu jacih faca od njega koje vedre i oblace. Kako je krenulo ako se ne igra u Zadru , nema pobjede? Boje se Zadra, pickasti...u Osijeku pa sto? Ne mora biti ni Zagreb a ni Zadar, jer Osjek je u Poljskoj pa nece biti domacinska atmosfera? Stvarno pojedinici trolaju na najjace ali bez smisla. HKS je uhljebnicka ekipa koja ne radi nista i od prigode do prigode se pojave i to je to. Igra se doma i ako ne dobijemo za to je odgovoran HKS, igraci, izbornik itd. 

Vidi cijeli citat


Pa ne staviš takvu utakmicu protiv Izraela u dvoranu gdje stane 3500 ljudi nego npr u Zadar sa 9k ili Arena di može preko 10 k stati.

inkos
inkos
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.11.2011.
Poruka: 419
07. lipnja 2026. u 07:14

Fabjan je napisao/la:

Stvarno se: "radi o jednoj od najbitnijih utakmica u povijesti naše košarke", kako ispravno piše štefek?

Vidi cijeli citat


Možda se svi ne sjećaju, al' košarka se u Hrvatskoj igrala i prije Jokea.

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
07. lipnja 2026. u 07:48

Dugo se nismo plasirali na Svjetsko prvenstvo (od 2014.), dugo se nismo plasirali na Olimpijadu (od 2016.), po prvi put u povijesti se nismo plasirali na Europsko prvenstvo, koje se igralo prošlo ljeto. Tako da ni na Europskom nismo bili od 2022.
Sada imamo šansu poći na Svjetsko 2027., što bi nam otvorilo put da odemo na Olimpijadu 2028.

Iduće Europsko je tek 2029. a i na njega se tek trebamo kvalificirati.

Kome to nije važno, nema puno veze sa sportom.

[uredio Fabjan - 07. lipnja 2026. u 07:59]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
inkos
inkos
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.11.2011.
Poruka: 419
07. lipnja 2026. u 16:01

Složit ćeš se da između "da li je utakmica s Izraelom važna" ili "najbitnija utakmica Hrvatske u povijesti" postoji puno prostora.

Nitko ne kaže da utakmica nije važna, ali čak iz perspektive potonuća hrvatske košarke, debakl iz Sarajeva nam je bila puno važnija utakmica, jer nam je ona realno zatvorila vrata EP.

Ako gledamo za nas nepovoljne scenarije, u slučaju poraza od Izraela s manje od 14 razlike, mi još uvijek imamo, čak bi rekao i realnu mogućnost da se nađemo na SP.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
07. lipnja 2026. u 17:29

Zanimljiva situacija bi bila da Izrael dobije i  Njemačku  i nas, mi i nijemci rješimo Cipar, i zatvara se krug tri reprezentacije sa 4:2.

 

Izrael bi mogao biti prvi da dobije Njemačku 21 razlike i više, nas 16 razlike i više, mi bi u tom slučaju bili drugi a Njemacka treća.

U stvarnom svijetu to će se teško dogoditi ako Njemačka dođe kompletna (oporavak Wagnera?), a i dvije takve utakmice u tri dana - malo teže.

 

Biti će malo jasnije kada svi objave popise

obećao sam adminu da ću biti dobar
Thun Thun
Thun Thun
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.01.2026.
Poruka: 20
07. lipnja 2026. u 23:58

x&yzd je napisao/la:

Idu u Osijek kao nogometna reprezentacija pa im onda kompletna publika žviždi.... Samo vi ajde stalno u Osijek kao nogometaši, rukometaši.... jer Osijek je valjda veća Hrvatska nego Zadar.

Vidi cijeli citat


Mislim da je Zadar otpao za ovo domaćinstvo (a i za buduća domaćinstva) reprezentacije kad je su onomad u Jazinama na kraju utakmice Hrvatska-Francuska vrijeđali miljenika HKS-a Sesara i zazivali Jusupa za izbornika

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 184
08. lipnja 2026. u 02:38

Hoce li itko od novinara preispitati ovu odluku saveza? Hoce li to biti spomenuto na podcastima koji ce ugostiti te iste ljude?

Da se utakmica ovakvog kalibra, kao sto je kolega iznad izjavio, gdje smo u prilici plasirat se na sp nakon x godina, igra u Osijeku? 

U hrvatskoj, kao sto se vidi u finalnoj seriji, uz duzno postovanje svim ostalim sredinama, postoje dva sredista kosarke koja mogu napraviti 10/10 atmosferu i ambijent u ovakvim utakmicama a to su zadar i zagreb. Ovo ostalo je, rekao bih i zbog krivice saveza, hot dog publika i dvorane za eventualno afrobasket. Sramotna odluka.

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.205
08. lipnja 2026. u 04:14

Vecina tih novinara i podcastera ne zeli previse "talasati",jer im nece vise nitko doci na interview/podcast.Nema tu teskih pitanja....A treba uvijke biti dobar sa vrhuskom saveza.jer uvijek zatreba besplatna ulaznica.ili neki poziv na neki domjenak,veceru....Ima jedan novinar koji prati kosarku koji se uredno ogrebe za kavu/ili nesto jace svako jutro...Zagreb je malena sredina..sve se zna...

  • Najnovije
  • Najčitanije