Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 3.855
26. ožujka 2023. u 22:16

Da je Ceda izjednacila radi ocajnog sudackog kriterija utakmicu bi zavrsili po 3 igraca. Ovo je tesko davljenje kosarke i gledatelja. Milijun slobodnih bacanja a uopce se ne igra na rubu faula.

Hercules33
Hercules33
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
26. ožujka 2023. u 22:26

Cedevita odlična utakmica Simona,baš ga je poslužio šut.Lijepo je vidjet da mladi mogu pogodit otvoreni šut kao Kučić,mada čim ga se malo stisne to je primašaj,isto je kod ulaza kad je dobro čuvan,trebat će tu još kao prvo kila,nema u njemu 50 kila.Rašić ima krasan šut,treba je igrat više danas.Serdarušić je strašno napredovao i nije mu ona trica ušla,ali znao je on pogađat i teže šuteve di su mu bili na šutu,mislim da se danas prilično izmorio i tu je taj put fulao.

Odlično zakucavanje mazalina pa Vukovića na asist Kapuste.Solidna utakmica cibone,kapusta nije donio nešto posebno,ali ajde iznudio je dosta faulova na sebi.Malo mi je smiješno,obadvije ekipe se čude na svaku odluku sudaca,pogotovo cedevita na svaki faul napravljen na kapusti oni prigovaraju sudcu,uđeš tjelom u igrača odneseš ga 15 centi to je faul da nemre bit veći.Stvarno ne kužim.Kapusta to koristi jako puno i iznuduje puno faulova tako.

Mali Frančešević ladan ko led stavlja dva slobodna.

28. ožujka 2023. u 20:35

I tako kraju ide još jedna utakmica u kojoj je pitanje bila samo razlika. Ovaj put smo se čak malo duže u početku držali i možda ima malo boljih stvari nego u prve dvi u LZP. Visoki igrači su nan bolno limitirani. Novo doveden Perković jako loš u odlukama kad ga se malo stisne, a u obrani tanak. Svaki Splitov amerikanac doslovno može našeg igrača skupa sa loptom ugurat u koš. Antić nula bodova. Ovo šta je Kakar danas odigra moga se i neko sa tribine Gripa spustit i odradit. Pleadin jedini valjda koji može pogodit otvorenu tricu (mimo Kakara kad se pojavi na utakmici, a ne ka danas). Jambrović, Brocić i Howard solidni danas koliko se to može reć u ovoj utakmici. Klarin i dalje sa nebuloznim rješenjima, a Skorić po običaju mekan čim ga se malo stisne. Ako ništa raduju minute onih najmlađih.

Sad ide Furnir, koji je sve bolji i tu se triba pokazat. Iako bez Paića (ili bilo kakva solidna centra) mi jako teško možemo parirat trenutno.

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
022Sebenico
022Sebenico
29. ožujka 2023. u 19:47

Pogleda baš malo prid kraj utakmicu Cibona-Furnir. Iako je Cibona ispuvana, Furnir igra stvarno dopadljivo. Da nisu ovi fizički dominantniji bilo bi tu svega. Iovako je bilo na jednu loptu. Nisam očekiva ovako dobar Furnir nakon šta im je otiša Hollingsworth, a oni možda sad zadnje utakmice u LZP igraju i najbolju svoju košarku od starta.

vakula
vakula
29. ožujka 2023. u 19:50

14 sekundi do kraja Cibona vodi protiv Furnira 83:82, Kuzmanovic tuce poluotvorenu tricu i falije. Da je pogodija vrlo vjerojatno bi Split osta sam na vrhu. Ciboni je bija blizu i 3. produzetak u 4 dana.

[uredio vakula - 29. ožujka 2023. u 19:51]
Pearl Jam
Pearl Jam
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 4.036
29. ožujka 2023. u 19:51

Bosco na poluvremenu imao minus 12, 39-51. Izgledalo je da će Gorica lako do pobjede i onda luda treća četvrtina Bosca, serija 14-0, igrali su ludo brzo, na kraju četvrtine 75-62.

Nastavili su tako i u zadnjoj četvrtini i dobili 107-80, Krajnović 36k, Petar i Luka Babić po 18k.

29. ožujka 2023. u 20:16

Meni je bosco odma lega na pocetku sa svojom igrom i bogami kapa do poda Tomasu pogotovo jer je da ekipu u ruke jednom klincu realno koji ce itekako imati koristi od toga u buducnosti